PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635591}
4,5 101
ocen
4,5 10 1 101
Freddy Vs. Jason Vs. Ash
powrót do forum filmu Freddy Vs. Jason Vs. Ash

Ja chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 7
adas_demolka

film juz wyszedl, ale jak dodaje plakaty i obsade to mi odrzycaja;/ masz linka http://www.youtube.com/watch?v=pFu8g_bCL4o&feature=player_embedded, według mnie jest dobry, jedynie słaby freddy ,ale jason i ash wyglądają podobnie;p nawet głos asha jest jak w oryginale:D

ocenił(a) film na 6
AlbertWesker

Dzięki za linka. Zgadzam się, że film jest dobry. Co do Freddyego to faktycznie jest kiepsko zrobiony, ale zrobienie go bardziej podobnego musiało by być bardzo trudne.

ocenił(a) film na 7
adas_demolka

w sumie racja, taką maskę jak w tym filmie to ja mam w domu, więc mógł bym takiego samego zrobić, ale ash i jason to naprawdę dobra robota.

ocenił(a) film na 6
AlbertWesker

Ciekawi mnie czemu piszą, że film czeka na swoją premierę, skoro jest na YouTube i każdy go może zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
adas_demolka

bo są ********:]

ocenił(a) film na 4
adas_demolka

Wstyd pewnie pytać, ale kim jest ten Ash?

Crowbar

jest taka trylogia, Evil Dead

ocenił(a) film na 7
Crowbar

Ash to główny bohater trylogii Evil Dead (Polska nazwa Martwe Zło) i jako jedna z niewielu postaci kina grozy nie jest Zły jak Freddy czy Jason.

adas_demolka

mam chociaż nadzieję, że nie będzie tak zły jak jason vs leatherface

ocenił(a) film na 6
chat_noirPL

Mnie sie podobal "Jason v. Leatherface".

ocenił(a) film na 7
adas_demolka

ale fabuła była strasznie denna, non stop mordo bicie bez żadnego sensu...bo niby jak oni dwaj się spotkali? Jason Crystal lake i Leatherface Travis Country w Teksasie.... takie coś to nakręcił by każdy nawet kiepski reżyser jakby miał kostiumy bez mniejszego problemu, ogólnie nie była zła ta walka, ale więcej fabuły powinno być jak w FVJVA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones