PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489200}
8,4 12
ocen
8,4 10 1 12
Freedom for Joe
powrót do forum filmu Freedom for Joe

Nati :D

ocenił(a) film na 10

Gra kochana Nati Oreiro :D Dzieki niej ten film jest wspanialy!

glow

A skąd wiesz? Moja mama też kiedyś oglądała jakiś film ze soją ulubioną aktorką i myślałam ,że dzięki jej ulubionej aktorce film ten będzie rewelacyjny. Jednak okazało się inaczerj, film ten okazł się totalną klapą. Nawet dla mnie był nudny co ja oglądam każdy film bez wyjątku do końca nawet jak wydaje miu się nudny, ale tego nie mogłam ogląda bo był taki nudny w połowie wyłączyłam telewizor bo aż zamykały mi się oczy. Taki był nudnawy. I co? Widzisz to ,że występuje tam Natalia Oreiro nie znaczy ,że jest sukces dla tego filmu, aktorka niesamowita nie powiem seriale ma świetne ale bez przesadyy nie wszystko musi być świetne w czym ona zagra. Nie wiem dlaczego ten film ma średnią 10!! Jak go nawet nie obejrzeli ludzie. Nie mam zielonego pojęcia. Widziałam raz na filmweb taki film z Sandrą Buullock ,,Wszystko o Stevenie" i miał średnią 10 choć go ludzie nawet nie obejrzeli, po paru miesiącach znów wchodzę na stronę tego filmu jak już ukazał się w kinach i jego średnia automatycznie spadła do 6,6. Widzisz? Nie wszystko jest idealne, jest całkiem możliwe ,że gdy film ten trafi do kin lub obejrzą go już lidzie (nie wszyystkie nakręcone filmy trafiają do kin) jego średnia automatycznie spadnie do 7 - 6, bardzo prawdopodobne ,że tak będzie. Chce ci tylko uświadomić nie ugaszać twój entuzjazm ,że film ten będzie świetny, że film nie będzie superr rewelacyjny może okazać się nudnawy prawie wszystkie dramaty takie są. Ale się rozpisałam to najdłużasz moja wypowiedź. To tyle papatki.

__Cleo Sertortii13

"(...) może okazać się nudnawy prawie wszystkie dramaty takie są" podpinasz wszystko pod siebie. Ja lubię dramaty i nie uważam ich za nudne filmy. Poza tym nieraz miłość do aktorki bądź aktora może sprawić, że film znacznie zyska na wartości. W drugą stronę to samo- nienawidzę pana Cage'a i, mimo że film mógłby być najlepszym filmem, nie przetrwam 15 minut, bo owy pan psuje mi cały efekt. Dlatego uważam, że można kochać film tylko ze względu na aktora. ;) Pozdrawiam!

glow

Ta, gniecie cyce

glow

Film nienakręcony nie może być wspaniały, co najwyżej będzie wspaniały. Wg. mnie będzie tylko dobry a to ze względu na osobę Roberta Patrick'a :] Jedno jest niezaprzeczalne, jaesto to możliwość dla Natalii Oreiro, żeby zabłysnąć w amerykańskim filmie ;)

glow

też ją lubię, ale wyluzuj...

baron666

a czy ktoś ma źródło? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones