PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697265}
7,3 1 005
ocen
7,3 10 1 1005

Freistatt
powrót do forum filmu Freistatt

Lata 70 Niemcy. Wolfgang nie potrafi załapać pozytywnych kontaktów ze swoim zgorzkniałym ojczymem. Matka po namowie ojczyma postanawia oddać go na jakiś czas do ośrodka wychowawczego gdzie chłopak ma nauczyć się "dobrych manier". Bardzo dobra muza i świetna gra aktorska zwłaszcza młodego pokolenia. Film oparty na faktach.

ocenił(a) film na 9
carmen8_fw

Czy tam była kazirodcza relacja matka - syn ? te wspomnienia jego gdy był zawisniety w tej stodole, z matka na plazy..

ocenił(a) film na 7
mati21211

Też mam takie odczucia, wspomnienia z plaży są jednoznaczne - się całują w wodzie, obmacują na kocu, wyglądają jak para zakochanych... normalne to na pewno nie jest. Poza tym ja przeczucie ,że to normalna relacja nie jest miałam już od początku filmu. Kiedy ojczym uderzył go za oglądanie świerszczyka, matka starała się go pocieszyć i pocałować - ale nie był to pocałunek matka - syn...

ocenił(a) film na 7
agata516

Też miałam takie wrażenie nie byłam jednak pewna czy ta babka na plaży to matka czy córeczka psychopaty...
Bardzo mocny film i przykry...

mati21211

chyba dlatego też był umieszczony w tym ośrodku, chodziło gł o tę "niezdrową relację", a sama matka chyba nad tym nie panowała ;/
może dlatego też nie wrócił do domu..nie z czystego żalu dla matki, że go tam umieściła..może nie umiał się już tam odnaleźć..nie chciał zaburzać harmonii, która tam zapanowała.. ??hmm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones