PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306772}

Fu zi

7,4 36
ocen
7,4 10 1 36
Fu zi
powrót do forum filmu Fu zi

ocenił(a) film na 8

jak dla mnie film ukazuje jacy potrafia być rodzice, w tym przypadku zachowanie matki mnie najbardziej rozwaliło.Jak można pożucić własne dziecko, ojciec też nie pozastaje bez winy, ale ojca można sobie poradzić a bez matki cężko będąc w takim wieku jak bochater :| szkoda gadać

naska3

ja po części rozumiem matkę, to właśnie ojciec wydał mi się psychiczny. Jak można tak traktować swoje dziecko? Przecież ten mały chłopczyk nie był niczemu winien, a opiekun, przepraszam za wyrażenie, z ryjem na niego :( tak mi było żal tego maluszka :( Matka, fakt, nie postąpiła rozsądnie, ale w sumie czemu się dziwić, jeżeli niedoszły mąż tak tragicznie się zachowywał. Jeżeli postępował z nią i z dzieciakiem tak 5 lat, to nie dziwię się, ze uciekła z tego piekła. Potem było kilka scen nowego życia matki chłopczyka - no raj. Wg mnie dobrze postąpiła, tylko gdyby wzięła pod opiekę jeszcze malca... takie moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones