PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115805}

Fudoh - Nowa generacja

Gokudō Sengokushi: Fudō
6,9 239
ocen
6,9 10 1 239
Fudoh Nowa generacja
powrót do forum filmu Fudoh - Nowa generacja

Średnio 5/10

ocenił(a) film na 5

Nie widziałem olbrzymiej ilości filmów Miikego ale na podstawie tego co miałem okazję obejrzeć, snuje przypuszczenie, że jakoś w okolicy 2000r przestał się amatorsko bawić filmem. Poprawcie mnie jeśli się mylę, do kłótni nie dążę.

Co do samego filmu. Historia historią, nie o nią tu chodzi tylko o pokazanie co Takashiemu w głowie siedzi. I fajnie - jest masa przemocy tak porąbanej, przesadzonej, absurdalnej iż ja po prostu pękałem ze śmiechu. Poza tym niestety jest wciskanie tandety i amatorszczyzny na ogromną skalę. Zdaję sobie sprawę, że to wszystko zamierzone itp Niemniej odniosłem wrażenie, że Miike miał mnóstwo pomysłów na jatkę i chciał je posklejać - co zrobił z miernym efektem. Do browarka jak najbardziej, albo z dziewczyną obejrzeć.... no to jest pomysł, może sie balony przebijać nauczy ;]

użytkownik usunięty
Droo

Dokładnie mam to samo wrażenie. Filmowi brak spójności a wątek główny robi... żadne wrażenie. Film dla rozrywki, ale wszystko mogłoby być trochę bardziej "ustabilizowane".

ocenił(a) film na 7
Droo

Ja dla odmiany obejrzałem dziś po raz drugi po 4 latach i zmieniłem ocenę z 5 na 7 :). Poprostu chyba "taką miał wtedy koncepcję". Mało tego, mnie osobiście za nią tęskno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones