PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490800}
7,3 225
ocen
7,3 10 1 225
Full Love
powrót do forum filmu Full Love

Kurka wodna ten film to jakaś wielka zagadka???

Chlor_3

nawet Javamdam nic nie wie...

michael_69

Haha dobre :-))) Pewnie menager załatwił mu robotę w jakiejś kiszce i zapomniał mu nawet o tym powiedzieć :-)))

michael_69

Ja już 6 lat czekam na premiere tego filmu z Van Damme a tu nadal cisza

Chlor_3

http://kinosztukwalki.pl/2017/01/14/full-love-z-van-damme-doczeka-sie-premiery/

aosak99

Obawiam się że to może być jakaś kiszka skoro taki gwiazdor tłucze się na drugi koniec świata na bułgarskie plany to chyba budżecik musi być mocno napięty.

Chlor_3

Gwiazdorem to on był 20 lat temu kiedy kręcił filmy w USA i przynosiły one jakiś dochód. Teraz to chodzi tylko o to aby dotrwać do filmowej emerytury. A ten film akurat kręcony był w Tajlandii.

skorpion1977

Może i jego sława przyblakła ale ja zawsze mam sentyment do tego aktora i zobaczę wszystko co stworzy a te wszystkie Scoty Atkinsy i inne podróby nigdy nie zastąpią Jean Clauda :-))))))

Chlor_3

Tez mam sentyment do JCVD, dlatego ogladam jego obecne filmy, ktore delikatnie mowiac nie porywaja. Lata 90-te w dodatku filmy na kasetach VHS to byl klimat :) Teraz niestety Belg odcina, tylko kupony, tak jak chociazby Cage. Zaraz sie zabieram za "Lukas" i licze na dobry film, bo widze, ze ocena i opinie dosyc dobre.

Chlor_3

fakt !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones