PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=53}
7,3 41 801
ocen
7,3 10 1 41801
8,5 33
oceny krytyków
Funny Games
powrót do forum filmu Funny Games

Mozecie mi powiedziec co fajnego bylo w tym filmie oprocz utrzymanego napiecia?
Zakonczenie-bez komentarza.

ocenił(a) film na 3
schea_fw

Może nie gówno... ale po recenzjach i opiniach ludzi, którzy mi ten film polecali spodziewałam się więcej. Uwielbiam filmy psychologiczne, i na tym tytule się niestety zawiodłam. Okazał się bardzo przewidywalny, a reakcje i zachowania głównych bohaterów niekiedy tak nierealne i nielogiczne, że w kilku momentach miałam ochotę wyłączyć film. Ja wiem, że czasem takie rzeczy trzeba naciągnąć dla dobra filmu, ale w tym przypadku to przesada...

ocenił(a) film na 3
kulka180

Nie mówię, że każde nierealne zachowanie jest złe, bo brak realizmu i logiki wykorzystany w odpowiedni sposób może odegrać kawał dobrej roboty w filmie, ale w tym wypadku nie wyszło to tak, jak (chyba) miało wyjść.

kulka180

Zgadzam sie , wlasnie te naciagane /malo realne sytuacje mnie denerwowaly najbardziej

ocenił(a) film na 10
schea_fw

o to między innymi chodziło w tym filmie.

ocenił(a) film na 3
schea_fw

Eh... Przemęczyłam ten film. Było ciężko. Dobiła mnie akcja ciągnięcia męża na krześle, który nawet nie drgnął zdrową nogą czy ręką by pomóc, później ten gryz bagietki w najbardziej odpowiednim momencie i kilka kolejnych "gagów" :/ Dla mnie słaby - 3/10.
Ciao Bella!!

savinka

He he. Fajne stwierdzenia. Też ledwo dałam radę. Bez przewijania się nie obyło (mam tu na myśli drugą połowę filmu).

schea_fw

Ten film jest kiepski dlatego, że za bardzo prawdziwy. Większość osób zachowałaby się w takiej sytuacji, tak samo, albo jeszcze bardziej ślamazarnie i tchórzliwie. Bohaterów jest bardzo mało.

Ale właśnie ten realizm filmu jest jego główną wadą. Nikt nie lubi oglądać własnych wad na ekranie. Dlatego 3/10.

ocenił(a) film na 7
schea_fw

wiesz co jest w tym gownianym filmie fajnego ? to, ze sam srasz gownem...

a tak powaznie, to sprawa jest prosta: o gustach sie nie dyskutuje...

puknij sie w swoj nader madry lebek

ocenił(a) film na 1
efc_2

'wiesz co jest w tym gownianym filmie fajnego ? to, ze sam srasz gownem...'
Dobra, inteligentna odpowiedź! Jak już się wtrąciłam, to mógłbyś/mogłabyś napisać za co dałaś/dałeś ocenę 7? (pytanie bez pretensji, najzwyklejsze, z ciekawości)

ocenił(a) film na 7
edenlakee

za jedyną w swoim rodzaju konwencję - film mocno konfrontujacy widza z samym soba, wkurzajacy, ale zastanawiajacy... czyli prosciej mowiac: dalem/dalam 7 za oryginalnosc

a odpowiedz? jaki post taka odpowiedz... chcialem tylko troszeczke "na odpowiednim poziomie" wyartukulowac odpowiedz. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones