PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=53}
7,3 41 801
ocen
7,3 10 1 41801
8,5 33
oceny krytyków
Funny Games
powrót do forum filmu Funny Games

hostel i jeszcze kilka innych nie pamietam tytulow co one maja pokazac??dewiacje autora??
nie wiem a co widza podnieca w tych filmach i co im sie podoba?pociag do zwyrodnialstwa?
naprawde nie wiem
nakrecenie listy schindlera bylo dopuszczalne bo to na faktach i przede wszystkim chodzilo o pokazanie czynow bohatera niestety na tle okrocienstwa za bardzo inaczej sie nie dalo zreszta film mial uzmyslowic tragedie wojny i faszyzmu a tu????????

użytkownik usunięty
tomek_66

Jeżeli nie odróżniasz Funny Games od filmów kalibru Hostel, czy Piła. To masz rację. Nie oceniaj, a już na pewno nie oglądaj. Zresztą co Ciebie w nim tak uderzyło? Przecież nie brutalność. Ten film nie jest brutalny. Nie jest brutalny wizualnie. Bije po psychice, nie oczach. To właśnie jest zasadnicza różnica, mój imienniku

użytkownik usunięty
tomek_66

Hehehe wrzuca Hostela i Funny Games do jednego worka, normalnie znawca kina się znalazł

ocenił(a) film na 9
tomek_66

ten film zostal wlasnie nakrecony po to by w koncu zwrocic uwage widzow na to, ze sa glodni coraz bardziej brutalnego kina. Stad w trakcie filmu jeden z "oprawcow" odwraca sie do widza i pyta go czy chce wiecej?natmiast z drugiej strony takze pozwala nabrac dystansu, nie pozwala wczuc sie calkowicie w klimat poprzez scene w ktorej akcja sie "przewija" do tylu.zwroc uwage ze jest to film z 98 roku.zostal nakrecony dlugo zanim powstal "hostel" badz "pila" badz inne krwawe horrory.Wiec niestety nie przyniosl zalozonego skutku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones