PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 58 996
ocen
6,7 10 1 58996
6,1 27
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

To o dziwo nawet niezły jak na nasze realia film. Dobre role Zielińskiego, Bobrowskiego, Simlata i Damięckiego. W miarę dobrze nakręcone sceny walk. Scenariusz ma kilka wad ale to i tak jest bardzo dobre w porównaniu do tego co widzimy w Polskim kinie. Irytowała główna bohaterka i jej wątek no ale musieli wtrącić Love story. Dodatkowym smaczkiem są przemycone autentyczne wątki o których było głośno. Końcówka ryje beret.

ocenił(a) film na 7
marcin_zukowski

A co takiego się dzieje w końcówce ?

ocenił(a) film na 8
M1CHA

Wszyscy idą na lody. Po dwie gałki na łeb

ocenił(a) film na 8
Lodka Bandosz

z posypka i owocami lesnymi :-D

marcin_zukowski

Końcówka kopiuj wklej z American Histoty X.

ocenił(a) film na 8
mariaczczi1

Mi się bardziej Życie Carlita przypomniało. Remember me? Benny Blanco from The Bronx?

ocenił(a) film na 4
marcin_zukowski

Czy ktoś może mi wytłumaczyć na jakiej podstawie uważa, że Damięcki zagrał dobrze? Bo ja tu widziałem, że nie ma pomysłu na swoją postać i eksperymentuje pół filmu, grając z 7 różnych postaci, by w końcu w drugiej połowie odpuścić i pozostać Damięckim.

ocenił(a) film na 8
marcin_zukowski

zgadzam sie... a koncowka jak na polskie "warunki filmowe" rewelacja. Daje do myslenia i wychodzac z kina myslisz o tym jeszcze dlugo a nie wyrzucasz bilet i zapominasz

ocenił(a) film na 7
mskol

Tak, podniosłam ocenę do 7, głównie za aktorstwo.

ocenił(a) film na 9
marcin_zukowski

Tam była przed napisami końcowymi też scena z jakimś łysym gościem który, tu chyba zaspojleruję, zabił nożem tego lekarza (Banasiuka), i to był ten sam typ, co w tej scenie na początku z tramwajem i w kolejnej z pociągiem - typ ciągle szukał spiny do tego lekarza.

A tak apropo jego. Z jakiej on był ekipy? Od Mrówki, od Goldena czy jeszcze z innej ekipy?

ocenił(a) film na 8
marcin_zukowski

Mnie końcówka przypomina ,,Anatomię zła."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones