PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373974}

Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Futurama: Bender's Big Score
7,4 6 847
ocen
7,4 10 1 6847
Futurama: Wielka wyprawa Bendera
powrót do forum filmu Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Ścierwo.

użytkownik usunięty

Jak słyszę, że ktoś nazywa ten film arcydziełem i jeszcze twierdzi, że jest lepszy od serialu to krew mnie zalewa. Film kpi sobie z wzruszającym odcinków Futuramy (The Luck of the Fryrish, Jurassic Bark), posiada nudne i niepotrzebne wątki (Leelu), psuje linię czasu i przy tym starannie budowany przez lata kanon, jest ohydny (nie chce mi się tu o tym pisać bo zaraz się zrzygam...).

Wszystko już temu czemuś wytknąłem tutaj:
http://www.thesimpsons.pl/benders-big-score-vt2928,30.htm#65969 (ostatni post)

Nie wiedziałem, że można zrobić coś bardziej gwałcącego serię niż Batman & Robin, a jednak się udało.

ocenił(a) film na 2

Bravo Bender. Przez ten film i po tylko niezłym "Potworze..." miałem ochotę olać pozostałe, ale skoro mówisz, że później jest lepiej to skorzystam.

użytkownik usunięty
Picu

Dwie ostatnie produkcje są udane, z czym Bender's Game ma trochę klozetowego humoru, ale nie aż tak degustującego jak pierwszy film. Najlepszy jest Into the Wild Green Yonder, solidnie napisany i z wysokim poziomem humoru. W sumie wystarczy tylko ten jeden film obejrzeć by zrozumieć zmiany między jednym sezonem a drugim, pozostałe żadnych szczególnych zmian dla serii nie wnoszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones