PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373974}

Futurama: Wielka wyprawa Bendera

Futurama: Bender's Big Score
7,4 6 847
ocen
7,4 10 1 6847
Futurama: Wielka wyprawa Bendera
powrót do forum filmu Futurama: Wielka wyprawa Bendera

ale pełna wersja jest też lepsza od najsłabszych odcinków. Zwłaszcza jakby ścisnąć humor w niej zawarty.

W każdym razie, pełnometrażowa wersja jest trochę zbyt landrynkowa. Wiele więcej dobrego zabójczo czarnego humoru można spotkać upakowanego w odcinkach.

Plus za kolejne zawiłości w fabule, które to, te naprawdę nieprzeciętne mózgi, dają radę wymyślać z tak dużą częstotliwością.

Znajomość serialu wskazana. Ale co ja mogę wiedzieć, w końcu serial widziałem i nie wiem jak to jest bez.

ocenił(a) film na 7
P_A_W_E_L

W sumie widziałem chyba kiedyś parę odcinków pierwszego sezonu (a przynajmniej tego który tam wtedy leciał na TV4) oraz ostatnio jeden z czwartego, więc można to uznać za jakieś wprowadzenie, ale myślę że bez znajomości serialu też da radę obejrzeć ten film.

Ważna w sumie jest chyba jedynie znajomość bohaterów, a ci zostają przedstawieni na samym początku. Dalej jest po prostu zwyczajna zakręcona fabuła i absurdalne gagi.

Właściwie dobra próbka serialu dla tych, którzy z nim styczności nie mieli. Tak przynajmniej mi się zdaję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones