PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32955}

Głód miłości

Trouble Every Day
6,0 1 033
oceny
6,0 10 1 1033
5,3 10
ocen krytyków
Głód miłości
powrót do forum filmu Głód miłości

Pelno krwisty

użytkownik usunięty

Niesamowita Beatrice Dalle, film mocny i nie polcam seansow porannych, bo mozna sobie zapsuc calt dzien. Faktycznie streszczenie zaproponowane przez autorke strony jest bardzo nieprzystajace ;-). Stymulujacy i oddzialujacy na emocje obraz ludzi-kanibali i ich partnerow w zwiazku. Scena pozarania chlopca a potem spotkania kanibali i pozaru jest niesamowita. A...i jeszcze te twarze...okropne, a czasem zestawione z niewinnoscia szczeniaczka-wszyscy podczas seansu modla sie, aby nie zostal zabity ;-)

użytkownik usunięty

ach ten szczeniaczek.. ;)
hehe, trafna recenzja, nawet bardzo:) szczegolnie jesli chodzi o pieska:)
widzialam ten film rano i rzeczywiscie nie polecam, bo to nie opowiastka na niedzielne przedpoludnie... denis to bardzo ciekawa artystka, widzialam ostatnio tez vendredi soir i diametralnie rozni sie od poprzedniego filmu... zawiodlam sie 10 minutes later, cello... ale nikt nie jest doskonaly... w ogolnym rozrachunku denis ma u mnie plusa;)... a pieska slicznego wybrala:):)

ocenił(a) film na 5

Widziałam ten film wczoraj w nocy. Zrobił na mnie porażające wrażenie. Było mi mdło, ale nie mogłam przerwać oglądania. Twarze, muzyka, skąpy dialog, krew tak krwista, że aż lepka. I powiem wam, że nie wytrzymałam. Kiedy ów przełaził przez mur, żeby sie z nią spotkać... musiałam zapalić. I... nie widziałam spotkania kanibali, ani pożaru. Powiedzcie jak to było, bo chyba nie zdobędę się na to, żeby obejrzeć ten film jeszcze raz ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones