PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470880}

Głód

Hunger
7,1 23 842
oceny
7,1 10 1 23842
7,9 24
oceny krytyków
Głód
powrót do forum filmu Głód

Do czego człowiek jest zdolny, gdy jest pewien swoich racji? Jak bardzo człowiek może być nieczuły,
zaślepiony władzą? I to wcale nie działo się dawno! Prawdziwy obraz więzienia mną wstrząsnął. A
teraz co się dzieje? Najwięksi mordercy mają luksusy, o jakich pomarzyć może zwykły człowiek. To
chore. Film naprawdę dobry, ale trudny, trzeba się skupić i naprawdę zrozumieć.

ocenił(a) film na 7
Benia94

Przecież oni wszystkie te utrudnienia sami sobie zafundowali. Dostali luksusowe cele, to w ciągu 10 sekund rozwalili w pył.
"zaślepiony władzą"? wtf?

Aluminium350

Po prostu chcieli ich uciszyć, by nie walczyli o swoje prawa. Gdyby nie mazali ścian swoimi fekaliami, to by tam zostali, więc musieli ich przenieść, by publika nic nie podejrzewała, ot co.

Benia94

Straszne pierdoły piszesz.

Nikt im nie kazał wstępować do organizacji terrorystycznej o nazwie IRA. Niczego nie osiągnęli, szkodząc tylko sobie i swoim rodzinom.

marcin261287

Uważali, że o coś walczą. Byli zdeterminowani. O to głównie chodzi.

Benia94

A to o władzy i mordercach żyjących w luksusach? Cześć z nich to byli mordercy odpowiedzialni za zamachy.

marcin261287

Luksusy tylko na pokaz, aby publika się nie denerwowała za bardzo. I w sumie - jakie luksusy?

Benia94

To Ty mi odpowiedz.

marcin261287

Dla nich to może były luksusy, nie wiem.

Benia94

Yhy

Benia94

panstwo islamskie tez walczy bo wierzy ze ma racje

Yunikon

każdy walczący twierdzi, że ma rację, bo w przeciwnym wypadku by nie walczył....

marcin261287

Nie znasz pan faktów to i piszesz pan głupoty, że Ira niczego nie osiągnęła Przecież min. dzięki Ira właśnie, niepodległość części Irlandii w 1921 stała się faktem. Odsyłam do źródeł.
W PRL-u dyżurnym było pytanie: co osiągnęła AK w Polsce pod okupacją? Twierdzono przecież, że szkodzili sobie, swoim rodzinom i Bogu ducha winnym rodakom? i dla okupantów niemieckich.... byli terrorystami z organizacji terrorystycznej....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones