PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129329}

Główny cel

Prime Target
5,9 17
ocen
5,9 10 1 17

Główny cel
powrót do forum filmu Główny cel
drenz

Szukam tego filmu właśnie na vhs. Byłaby możliwość od Ciebie ten tytuł zakupić lub wymienić?

Tracker

Zakupić na pewno nie, bo film znajduje się na kasecie gdzie jest moje video z przedszkola (kaseta ma 20 lat, ale jest w dobrym stanie)plus jeszcze 2 filmy (Powrót żywych trupów i jakiś stary western którego tytułu nie znam). Wkrótce najciekawsze filmy jakie zachowały się na taśmach spróbuję zgrać na dvd, wtedy jakby coś dam znać.

drenz

Aha czyli to nie jest oryginalna kaseta z okładką? W każdym razie jestem chętny zarówno na ten film jak i inne (szczególnie horrory) jeśli takowe posiadasz. Mogą być zgrane.
Pozdrawiam i czekam na kontakt

Tracker

Nie jest to oryginalna kaseta. Film z TV ( bardzo późnych godzin) nagrany na VHS. Jednak trochę to potrwa, bo akurat teraz nie mam do kaset dostępu. Najwcześniej w pierwszych dniach grudnia dam znać co i jak. Obserwuj temat.

Swoją drogą podsunąłeś mi pewien pomysł. Rodzice dawnego kolegi mieli kiedyś wypożyczalnię kaset video (wczesne lata 90te). Popytam, jak się okaże, że mają te filmy to najciekawsze, zapomniane jakoś znowu pokazałoby się światu:). Może też znalazłby się i ten film. W każdym bądź razie trochę cierpliwości...
Pozdrawiam.

drenz

Z tymi starymi kasetami z wypożyczalni to swietna wiadomość. Czekam cierpliwie.

drenz

Witam Drenz można też poprosić o ten Film jak zgrasz na z kasety VHS był bym mega zobowiąany ??

drenz

witaj drenz i co mógłbyś udostepnić ten film ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones