PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596172}

Głębokie błękitne morze

The Deep Blue Sea
6,0 6 091
ocen
6,0 10 1 6091
6,3 6
ocen krytyków
Głębokie błękitne morze
powrót do forum filmu Głębokie błękitne morze

Słaby film

użytkownik usunięty

Poza drepesyjną aurą i scenerią film nic nie reprezentuje. Zawiodło zarówno aktorstwo, jak i fabuła. Szczerze nie polecam, zmarnowane 1,5 godziny.

użytkownik usunięty

Ja obejrzałam głównie ,ze względu na Toma Hiddlestona.

ocenił(a) film na 3

Podobnie jak ja. Obejrzałam to tylko i wyłącznie ze względu na Tom'a...oraz Rachel :D

ocenił(a) film na 6

to tak jak ja, ale bez Toma nie dałabym rady obejrzeć:)

Powiedziałabym, że aktorstwo całkiem dobre, ale gdyby skrócić nudne momenty, gdzie nic się nie dzieje (takie momenty-przedłużacze, wstawione po to, by leciała muzyka i pokazywać nużące scenerie), to film trwałby godzinę. Dialogi też nieszczególnie skomplikowane. Spodziewałam się czegoś więcej...

ocenił(a) film na 9
mrs_bijou

Ja też obejrzałam ze względu na Toma ;) Z początku film mnie tak znudził, że musiałam obejrzeć na 2 raty.. Ale drugą część obejrzałam w pełnym skupieniu na słuchawkach - było słychać każdy najmniejszy dźwięk: oddech, czyjeś kroki, skrzypiące drzwi, podmuchy wiatru, najmniejsze zdenerwowanie w głosie aktorów.. To wszystko + oświetlenie i aura spokoju tego filmu sprawiły, że ze znudzenia przeszłam w pełen zachwyt :) A dialogi - moim zdaniem to była celowa stylizacja. Miały być proste i dobitne, każde zdanie miało bardzo wymowne znaczenie, zwłaszcza te z pozoru nieistotne. Jestem zachwycona i poruszona :)

ocenił(a) film na 3

Zgadzam się. Już nawet nie pamiętam, czemu miałam w ogóle jakiekolwiek oczekiwania wobec tego filmu, ale zawód na każdym możliwym poziomie. Domyślam się nawet zamysłu, który stał za takim poprowadzeniem fabuły, ale zamiast poczuć beznadziejną sytuację tej babki, zwyczajnie się wynudziłam. Naprawdę słabe i niesatysfakcjonujące kino.

selene_

Dokładnie. Jedyny plus to stroje.

ocenił(a) film na 2

Zgadzam się z autorem tej dyskusji. Śmiało mogę napisać, że gorszego filmu nie widziałam dawno. Nie polecam!

użytkownik usunięty

A ja z całego serca polecam. Aktorstwo mistrzowskie, pokazali to, co niewypowiedziane. Barwne, niejednowymiarowe postacie. Film, przy którym trzeba pomyśleć, wczuć się w historię i jej tragedię. Dla mnie 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones