PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192302}

Głosy niewinności

Voces inocentes
7,8 4 019
ocen
7,8 10 1 4019
Głosy niewinności
powrót do forum filmu Głosy niewinności

Trudno ocenić film pod względem artystycznym, bo też twórcy są dla nas (Europejczyków)
poniekąd egzotyczni, odbiegają od norm wypracowanych w Hollywood, jednak stwierdzić
nalezy, że reżyseria, scenariusz, montaż i aktorstwo - szczególnie odtwarzającego główna
rolę Carlosa Padilly - jest doskonałe.
Okrutne, ale niestety prawdziwe sceny bólu przeplatają się tu z obrazem dzieciństwa starającego się być normalnym. Porażający w swej prostocie efekt nie pozwala na obojętne
odejście od tematu poruszanego przez meksykańskiego reżysera. Warto obejrzeć, trzeba
obejrzeć!

ocenił(a) film na 8
mkrzak_2

Tu uzupełnienie - egzotyka filmu polega na jego odbieganiu od tego najczęściej poruszanego przez Europejczyków pryzmatu, jakim jest Hollywood.

ocenił(a) film na 9
mkrzak_2

Ja również jestem zachwycona... generalnie zauważyłam, że film ten ma mało dialogów... one nie są tu aż tak potrzebne... piękny film o dzieciach, które żyją w ciągłym strachu...jednocześnie starają się choć troszkę czerpać z dzieciństwa i przezywac je jak kazde inne dziecko - beztrosko...na tyle ile mogą. Wspaniala gra aktorska młodego Carlosa... no i przekochany jego młodszy braciszek:)

Polecam film!!!!!!!! Warto obejrzeć!!

ocenił(a) film na 10
zosia123

moja pierwsza 10 - wspaniały! POLECAM!

ocenił(a) film na 9
mkrzak_2

Niezwykle przejmujący,w sposób przenikliwy ukazuje życie dzieciaków i mieszkających w wiosce innych ludzi. Zawsze tego typu filmy długo zostają w pamięci. Każdy ale to każdy powinien obejrzeć to dzieło. Warto!

anamari7

Z kolei mnie aż tak ten film nie poruszył jak Was. Owszem historia przerażająca, aktorstwo młodego i Vareli (skądinąd bardzo pięknej kobiety) na wysokim poziomie. Jednak czegoś mi brakowało w tym filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones