PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451059}

G.I. Joe: Czas Kobry

G.I. Joe: The Rise of Cobra
6,2 50 689
ocen
6,2 10 1 50689
4,3 9
ocen krytyków
G.I. Joe: Czas Kobry
powrót do forum filmu G.I. Joe: Czas Kobry

O mamo ale sraka :D

użytkownik usunięty

patrzylem z przymróżeniem oka przez pierwsze 40 minut, do chwili kiedy w 40:11 czanyn tejtam trzyma w dłoniach strzelbe Atchisson albo jakas jej odmiane a słychac odgłos karabiny automatycznego i wylatuja z lufy naboje jak z karabinu, klasyka kiczu :D

ocenił(a) film na 6

a ja patrze z przymrUżeniem oka na Twoj komentarz, bo przhklad dałeś z dupy delikatnie mówiąc. film nie byl najwyzszych lotów, ale to kino akcji a nie trylogia Kieślowskiego. zwyczajnie drażni Cie że "czaning" wygląda lepiej od Ciebie albo co gorsza śni Ci się po nocach wiec czepiles sie nabojów :D

użytkownik usunięty
Demoniczna_Wiedzma

O matko skąd taki hejt? Zazdroszcze komuś wyglądu wiec sie czepiam nabojów?! Co to w ogole znaczy? haha Mam 32 lata a w tym wieku juz nie zwraca sie kompletnie uwagi na tak powierzchowne rzeczy jak wygląd, szczególnie u kolesi a juz na bank nie podejmuje sie jakichkolwiek decyzji bazując na wyglądzie. Czaninga bardzo lubie fajny aktor i przystojny gościu. To co opisalem wyżej to oczywiście błąd edycji albo scenariusza a nie wina aktora, wiec luzuj cycki. Co do mojego błędu to nie mam nic na swoja obrone poza tym że był to wypadek, raczej dbam o pisownie. Chyba masz cały pokoj wyklejony plakatami z Tejtamem skoro wzięłaś do siebie moj pojazd po twoim ulubieńcu a co faktycznie nie mialo miejsca.

ocenił(a) film na 6

O stary, nie wiesz jak ciężko jest u nas pod wschodnią granicą o plakaty czaninga, więc na razie tylko pół ściany obkleiłam :)
luz, to nie był hejt, tylko twój komment był jakby prosto z Monty Pythona - w filmie wystrzeliwują, super nadaktywną rdzę, która wcina metal jak szarańcza pszenicę a Ty jedziesz z nabojami :D

P.S jesteś młodszy ode mnie, ale tylko troszkę :P

użytkownik usunięty
Demoniczna_Wiedzma

Ty sie chyba chcesz na randkę umówić.

ocenił(a) film na 6

a obkleisz się czaningiem? :)

użytkownik usunięty
Demoniczna_Wiedzma

Chciałem to zrobić, ale zobaczyłem, że dałaś Ostatniemu Samurajowi 10 i spaliłem wszystkie plakaty którymi miałem sie okleić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

Poprę Ciebie. Mówiąc szczerze mam już dość ciągle tych samych idiotycznych dialogów i durnych scenariuszy. Ja wiem, że to tylko widowiskowy film akcji i taka tam bajeczka, ale bez przesady. Fakt, że efekty bardzo dobre, ale reszta nyndza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones