PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5025}

Gang braci

Deuces Wild
6,8 1 756
ocen
6,8 10 1 1756
Gang braci
powrót do forum filmu Gang braci

Gangsterka dla małych dzieci...łooo fajne bójki, ale naprawdę zero klimatu. Tak dennego filmu dawno nie widziałem. Cała akcja filmu mogła by być osadzona zarówno w latach 70, 80, 90...bo rezyser przekazał zależności między gangami, ustawki, gangi i te rzeczy, ale to wszystko jest takie jakieś zbyt ogólnikowe, muzyka do bani i naprawdę film kompletnie bez klimatu. jednym słowem, jezeli ktoś lubi pooglądac jak sie piorą i popatrzeć na dosyć fajną fabułę to polecam, ale dla koneserów filmów gangsterskich szczerze odradzam.

ocenił(a) film na 3
jakeshears

Zgadzam się w stu procentach. 3/10.

ocenił(a) film na 9
Bowman85

A ja uważam wręcz przeciwnie, w filmie został bardzo dobrze oddany klimat lat 50 a przy starciach między gangami również klimat gangsterski 9/10.

_Candy_

uwielbiam kino gangsterskie, ślinka mi leciała gdy uruchomiłam film. Niestety zawiodłam się, pozornie film zawiera wszystko co trzeba, ale ciągle jest tu coś nie tak. Non stop coś zgrzyta. Jedynie zakończenie, choć typowe, troszkę ratuje ten film. Z resztą ratuje go również Reedus, bo Dorff nawet nie ma szans. Jego postać jest zbyt sztywna. jednak to nadal za mało!

jakeshears

zgadzam sie w 100 %

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones