PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 279
ocen
6,6 10 1 69279
5,2 13
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Filmowi trochę brakuje wyrazistych postaci .Dla mnie jak na kino gangsterskie .Wszystko tu takie łatwe .Kino tego typu zawsze trwało długo chodzi o czas emisji .Miało też można powiedzieć kilka wątków które czasem psuły film a czasem pomagały .I kreacje aktorskie i słynne dialogi sceny .Akcji w tym filmie nie brakuje naboje latają trupów też trochę jest .Ale i tak wszystko to wychodzi bajkowo .i prosto 6/10

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Zgadzam się. Niezłe, klasyczne kino gangsterskie. Ale jednak czegoś tu zabrakło. Czegoś po czym można by ten film wyróżnić z pozostałych tego typu.

_MAX_

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Mi również czegoś brakowało wydaje mi się to kino trochę sztuczne nie łykam tego wszystkiego :) Gangster lepszy film z hardym

Adameczek1995

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

kinoman1985

Zawiedli aktorzy, reżyser i scenariusz. Szczególnie taki gwiazdor jak Sean Penn, nie miał pomysłu na tę rolę. Niektóre momenty naprawdę niezłe żeby po chwili zawalić to kiepskimi scenami czy dialogami. Sama historia nie wciąga i jest po prostu sucha.
Daleko do Nietykalnych a miała wyjść z tego tak wersja w L.A..

Moja ocena 3,5/6

patryks83

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

kinoman1985

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
kotbury

Proszę nie pisać w moim imieniu!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones