PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475110}

Garfield: Festyn humoru

Garfield's Fun Fest
4,7 1 764
oceny
4,7 10 1 1764
4,0 3
oceny krytyków
Garfield: Festyn humoru
powrót do forum filmu Garfield: Festyn humoru

Super!

ocenił(a) film na 5

Dla mnie bajeczka w kosmos :) Polecam

Mefistoself

TO warto iść do kina czy nie ?????????????

Adrianek46

moim zdaniem warto :) fajna bajka, o wiele lepsza niz "filmowa" wersja Garfielda i Garfielda 2

katrina_14

Jeśli lepsza od filmowej to super! Ja filmową uwielbiam, to pewnie i ta mi się spodoba! ;-)

katrina_14

no no widać przemianę niż w filmach animowanych,czyli garfield nigdy nie wysyła nermala do abu dhabi a nawet na biegun n joihn arbakule ma czerwone włosy a odie chodzi na dwóch łapach i zaczyna mówić ludzkim głosem i jest bardzo inteligentny

ocenił(a) film na 4
Mefistoself

niestety ale nie zgodzę się z tobą Kathrina wersja filmowa Garfield Garfield 2 była o wiele lepsza niż wersja bajkowa nic nie było śmiesznego w tej bajce 79 minuty nudy tą bajke polecam dzieciom bo w filmowej wersji mogły one nie bardzo rozumieć a wersje bajkową jak najbardziej moja ocena 4/10 na filmie były same dzieci z rodzicami i ja z koleżanką która ma 8 lat poszedłem na ten film z ciekawości ale nie żałuje w sumie było by nie sprawiedliwie jak by była tylko wersja filmowa Garfielda tak przynajmniej mi się wydaje było bardzo dużo minusów a mało plusów ale nie jestem krytykiem tylko piszę to co myślę o tym filmie niestety zawiodła mnie ta bajka.

Adiskuter

Właśnie obejrzałem.Film jest fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones