PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475110}

Garfield: Festyn humoru

Garfield's Fun Fest
4,7 1 767
ocen
4,7 10 1 1767
4,0 3
oceny krytyków
Garfield: Festyn humoru
powrót do forum filmu Garfield: Festyn humoru

i po co ten film??:( nie lepiej wypuścić na ekrany kin Garfielda 3 w wersji filmowej a nie w wersji bajkowej :(:(:(:(

Adiskuter

Garfield w wersji filmowej był spoko ;D Jeszczę musze zobaczyć w animacji i wtedy będe się "całkowicie" wypowiadała xD

Gimly

no no

ocenił(a) film na 4
Adiskuter

nie no jak już będzie no to się wybiorę może się nie zawiodę ale fajnie by też było jak by wypuścili Garfielda 3 w wersji filmowej

Adiskuter

Heheh na to, to ja już czekam od dawna x) A wracając do wersji kreskówkowej, to wolalam filmy krekówkowe "starszej daty". Niewiem czego, ale te wydają mi się takie jakieś "zmutowane" xD Ale na tą też się wybiorę ^^

Gimly

starsze daty to inna przemiana

Adiskuter

racja

Adiskuter

Ech, jak Garfield to tylko ten z TV, co razem z Farmą Orsona leciał ;P

Taka prawda. Wszystko inne nie ma tego humoru i klimatu .

Zdenio

ale szkoda,że nie wypuszczą farmęorsona w 3d,ale mam już pomysł jak bedą smerfy 3 w hfr 3d a oto tak:w wiosce smerfów było bardzo spokojne,ale zjawia się gargamel,nicpon i klakier i porywają smerfy.smerfy trafiają między zniszczonym studiem komisowym,podwórkiem tajemnicznym a amerką płd.czyli wędrówką kontynentów.tam idę razem z nim znowu zjawia się cała 3 złoczyńców i znowu uciekają,a one wpadają w pułapkę.następnie ja razem z smerfami poznajemy 5 przyjaciół pingusia,łośka żabusię hipcia i kaguś,w którym nie zna przyjaciół ale poznaje mnie i smerfy a także orsona,odiego chodzącego na 2 łapach mówiącego ludzkim głosem,wadem z zabawką do pływania,ponieważ nie mówi jak on i marsjanina w ufo bez skafandera,garfielda arline i nermal,w którym nazywa go miłym bratem a także 7 mamutów maniek,ella,brzoskwinka(brzosi),ethana,steffie,katie i megana a także jeżokreta louisa(łajzę),pana wieloryba skarbusia,w którym prowadzą sidneye(prawdziwy 1,a 2 robota) a także zębiastego jak u raziego i uśmiechniątą babcię sidneya,w którym zaprzyjażnia się z łośkiem(2 takie same głosy w roli brygida turowska) zdzicha i edka scrata z orzeszkiem jako mastotkę studia blue sky a także shirę diega i moją zakochanego guptę po uszy,booklera,sheldona roya i małego jaguara,w którym opuścił diega.wszyscy razem prowadzą spokojne życie,ale znowu pojawia się po raz 3 gargamel,nicpon,klakier i smerfy mówią smerfnij się kto może a 5 przyjaciół wraz z 30 przyjaciółmi walczą z nimi,czyli orson zamienia się w alter-ego super prosiaka(po ang.power pig) ale gupta wyciąga nóż podobnego do backimingstera wraz z zębem rudiego mówi miło by cię poznać i rzucił kiedy podniósł go a 5 przyjaciół wraz z 29 przyjaciółmi krzyczeli do ataku! a ja z guptą jak w epoce lodowcowej 4 wędrówce kontynentów arrrrrrrrrrr!!!!!!! a potem walczyli po koleji superbohaterowie wraz z 3 drapiżnikami walczą pazurami mamuty i tygrysy biją trabą i głowami,scrat wydaje bardzo głośno frustację tak,że roy zrobił kawał,a potem wbijał w niego kolcami,nagle lampa zaświeciła się i marsjanin wzięli 3 złończyńców z ufo a potem wyrzucił ich z daleka,a pan wieloryb skarbuś wraz 3 przyjaciółmi robią pełne zanurzenie i krzyczeli:ognia!!!! a potem opryskał go i lecieli do dołu a przyjaciele wraz ze mną wzięli paczkę z napisem abu dhabi,tak,że oni wpadli do niego i potem razem to wysłali.potem super prosiak mówił hej czy mogę zostać w kostumie superbohatera czy raczej będę znowu orsonem?odp.że zostanie super prosiak.superbohater zgadza się i romans z guptą i z życiem trwają dalej.

ocenił(a) film na 4
Adiskuter

a jednak fajny pomysł na Garfielda w wersji bajkowej widziałem zwiastun zapowiada się super bajka

Adiskuter

no no

ocenił(a) film na 4
Adiskuter

a jednak nie film poniżej oczekiwań tylko zwiastun był fajny a tak to dubbing też koszmarny a mogło by być lepiej

Adiskuter

no no

Adiskuter

po co ten film?zgadzam się na wpuszczenie garfilda 3 w 20010
6 listopada XD.......6 listopada są urodziny mojego syna oskara

mishina

20010?przeciż odcinamy 1 0 i zostanie 2010r.

Adiskuter

w wersji bajkowej?hahahaha ale jestem ciekawa jak wypadną przyjaciele z podwórka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones