PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509269}

Garfield: Koty górą

Garfield's Pet Force
5,1 833
oceny
5,1 10 1 833
Garfield: Koty górą
powrót do forum filmu Garfield: Koty górą

Zwiastuje nieukrywane przeczucie, że z tego będzie dużo ciastek. On już się cieszy. Szkoda, że ja płaczę, widząc trójwymiarowego kocura, który na dodatek ma siłę podnieśc puszysty zad z fotela po coś więcej, niż zjedzenie kolejnej porcji lazagne. :/

_Garret_Reza_

a myślałem, że zrobienie z Myszki Miki trójwymiarowego mentora dla dzieci do lat 7 do szczyt...

Pan_Nawrocki

Idącej ręka w rękę z Hanną Montanną...

ocenił(a) film na 1
_Garret_Reza_

Film jest żenujący, podobnie jak wcześniejszy "Garfield: Festyn humoru". Oprawa graficzna jak sprzed kilkunastu lat i humor na żenująco infantylnym poziomie (z cynicznego, leniwego Garfielda nie zostało nic). Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Panoptikon

Ludzie przechodzą samych siebie jeśli chodzi o głupotę - po tym filmie widać to na pewno. Głupotę scenarzysty, reżysera, animatorów oraz dystrybutora

[*] dla Garfielda. Obecnie najlepiej ujęty jest ma ekranie w telewizyjnen wieczorynce, w klasycznej animacji i z dużą ilością cynicznego humoru... i raczej nieprędko się to zmieni, dopóki dyletanci się za to nie przestaną brać. Ja na miejscu tego rysownika co wymyślił Garfielda wyjąłbym gumkę z majtek i strzelił sobie w łeb.

ocenił(a) film na 1
Faktorio

Świetny post^

Faktorio

no no

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones