PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108993}

Garfield 2

Garfield: A Tail of Two Kitties
6,3 35 322
oceny
6,3 10 1 35322
Garfield 2
powrót do forum filmu Garfield 2

O ile pierwsza część była jeszcze śmieszna, tak druga to typowa bajka dla dzieci. Do tego film przewidywalny do bólu i już po kilku pierwszych minutach większość będzie wiedziała jak się skończy. Wg. mnie strata czasu. Moja ocena to 3/10(chociaż zastanawiałem się czy nie wystawić 2).

Goku

Popieram :) skąd ta nieśmiałość, jeśli chodzi o tę 2 w ocenie? ;) Też się wynudziłam :/

ocenił(a) film na 4
Goku

Nie obraźcie się panowie i panie bo mnie samo czytanie tych wszystkich komentarzy prawie uśpiło...a co dopiero sam film. Słabizna...zrobili go chyba w bardzo ekstremalnie krótkim czasie....no i wyszło co wyszło. Film chyba tylko dla fanów Garfielda i dla bardzo młodej młodzieży...reszta raczej nie ma tu co szukać...nie wspominam oczywiście o dubbingu...bo to już fatum chyba. Ostatnio gdy wiem że film jest dubbingowany to mam już pewność że będzie kiszka...:( Podsumowując - jest w tym temacie potencjał...jednak kompletnie nie wykorzystany. Poniżej oczekiwań,,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones