PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372091}

Gatunek 4: Przebudzenie

Species: The Awakening
4,2 2 458
ocen
4,2 10 1 2458
Gatunek 4: Przebudzenie
powrót do forum filmu Gatunek 4: Przebudzenie

Część pierwsza i Druga Były profesjonalnie zrobionym filmem S/F z większym rozmachem i Efektami stojącymi na dobrym poziomie, obsada znana i lubiana. Obie oceniłem jak mnie pamięć nie zawodzi na 7.. Natomiast gdy za czołem oglądać część 3 już poczułem, że ktoś łamie nogi całej serii :(. Amatorska Gra Efekty słabe Akcja Wymuszona i nieciekawy scenariusz sprawiły, że film spadł z poziomu o łeb o szyje--ocena 4 znakomicie to odzwierciedliła, Ale to nie zabiło tego filmu śmierć nadeszła wraz z częścią 4 gdzie wszystko było słabe a momentami beznadziejne....(2)

ocenił(a) film na 7

Prawda. Lubię wszystkie filmy z sentymentu, ale widać, że części 1 i 2 były zrobione solidniej.

użytkownik usunięty
Reven_4

Ja Lubię z Sentymentu Tylko i wyłącznie część 1 i 2 kolejne odsłony niestety już znienawidziłem co sprawi, że Gdy część 5 się Ukarze prawdopodobniej ominę ją już z Daleka :(

ocenił(a) film na 1

Ja również się zgadzam. Ta część lepiej by nie powstała - lepiej dla całej serii. Kicha jakich mało.

użytkownik usunięty

"serji" żondzi
"serji" żondzi
"serji" żondzi
"serji" żondzi
"serji" żondzi

eeee tam, "za czoles" sie czepiac...





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones