PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830624}

Gdy Hitler ukradł różowego królika

Als Hitler das rosa Kaninchen stahl
6,8 747
ocen
6,8 10 1 747
Gdy Hitler ukradł różowego królika
powrót do forum filmu Gdy Hitler ukradł różowego królika

"Gdy Hitler ukradł różowego królika" to film, który przykuł moją uwagę ze względu na fakt, że zagraław nim jedna z moich ulubionych zagranicznych aktorek - Ursula Werner.

Długi okres przymierzałem się do tego, aby poświęcić czas na obejrzenie tego filmu od początku do końca (wcześniej widziałem tylko fragmenty, które tylko zachęciły mnie do pełnometrażowego seansu, a umożliwia to (muszę za to pochwalić tę Telewizję) Canal+.

Dziś nadszedł ten dzień , i o godzinie 12:45 rozpocząłem seans (stacja Canal+). Śledzenie losów, tułaczki rodziny żydowskiej, analiza psychologiczna motywacji głównych bohaterów oraz sposób pojmowania przez nich świata, nauki oraz rzeczywistości zastanej, wprawiają mnie w zachwyt.

Dodatkowo, przepiękne plenery takich krajów, jak: Czechy, Francja, Szwajcaria to dodatkowy atut tego filmu. Jednakże, najważniejszą kwestią w tej ekranizacja wspaniałej powieści Judith Kerr zdają się być: nazizm w jego czystej, drapieżnej postaci oraz nadzieja na nowe, lepsze czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones