PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493575}

Gdy budzą się demony

There Be Dragons
6,1 2 083
oceny
6,1 10 1 2083
Gdy budzą się demony
powrót do forum filmu Gdy budzą się demony

kiedy premiera?

ocenił(a) film na 8

dlaczego wciąż nie ma od miesięcy zapowiadanej premiery? kto ją blokuje,czy wszystko wartościowe musi być oglądane tylko z piractwa??

ocenił(a) film na 6
klcw57

Nie będzie premiery w Polsce :/ Wycofano się z niej - możesz sobie tylko dopowiedzieć pod czym naciskiem rezygnuje się w "katolickim" kraju z wyświetlania filmu reżysera "Misji" opowiadającym o katolickim świętym.... No ale powiedzieć parę słów prawdy o hiszpańskich "rewolucjonistach" w demokratycznym kraju to już nie wolno :(

ocenił(a) film na 8
grafzero

Reklamowano film w katolickich pismach,np. Idziemy, Niedziela...i tam czekano na premierę

ocenił(a) film na 6
klcw57

Naprawdę? A z kiedy ta reklama?
Pamiętam, że gdzieś mignął mi wywiad z reżyserem w jakimś katolickim piśmie i informacje o premierze, ale to było przed wycofaniem się dystrybutora.

ocenił(a) film na 8
grafzero

nie pamiętam daty ale jak był przegląd filmów katolickich,dużo wcześniej niż zapowiadana premiera,film jest w sieci, nic innego nie zostaje jak piractwo,już ściągnąłem z ch o m ik u j

ocenił(a) film na 6
klcw57

Z jakiś miesiąc temu pisano o tym, że dystrybutor się wycofał - dla mnie trochę szok, bo to świetny "target" na Polskę. No ale politycznie nie poprawny, zaraz by "Krypol" zaczął krzyczeć.

ocenił(a) film na 8
grafzero

nie wiem kto to jest Krypol

ocenił(a) film na 6
klcw57

"Krytyka polityczne" taka komusza szczekaczka ;)

ocenił(a) film na 8
grafzero

dzięki,ale ja niemyślący,pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
klcw57

I słusznie ;) Lepsze przeczucia niż racjonalizm :]
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones