PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314230}

Gdyby świat był mój

Were the World Mine
6,4 465
ocen
6,4 10 1 465
Gdyby świat był mój
powrót do forum filmu Gdyby świat był mój

czy ten film będzie miał premiere w Polsce? Myslę że będzie zajebiście zabawny;p

CzerwonyKapturek

Nie wiem skąd wniosek, że będzie zabawny. Nigdzie nie ma wzmianki o tym, że to komedia.

ocenił(a) film na 10
caryca84

film jest genialny...i ma tez zabawne sceny :) genialna muzyka :]
W polsce nie masz co liczyc oczywiscie :)

ocenił(a) film na 7
sai1

A widziales/as juz ten film? Jeśli tak to skąd?

ocenił(a) film na 10
Yagami

Widzialem ten film jakos w Grudniu...w kinie w USA. Niedlugo ma wyjsc
dvd jezeli dobrze pamietam.

caryca84

Widziałem kiedyś zwiastun przez przypadek. Był przezabawny. Być może pan powyżej także go widział. :P Donoszę, że film jest taki sam. :) Nie nazwałbym go może komedią, ale uśmiać się można na nim zdrowo. Bardzo pozytywny, optymistyczny, świetnie wyreżyserowany, z dobrymi wstawkami musicalowymi. Daję 9/10. Może nieco przesadnie, ale co tam. :P

Davus

P.S. Można go nawet uznać za bardzo postmodernistyczną adaptację "Snu nocy letniej" Szekspira. Niestety jedna myśl psuje zabawę - żal człowiekowi, że w prawdziwym życiu nie ma czegoś takiego, jak eliksir miłości. :D

ocenił(a) film na 6
CzerwonyKapturek

Oczywiście, że w kinie nie będzie. Zresztą głównie go na festiwalach pokazywali.
Niedługo wychodzi DVD, więc będzie do zasssssania;)
Kto w tym kraju w ogóle jeszcze do kina chodzi?

ocenił(a) film na 7
CzerwonyKapturek

Jak cos torrent juz gdzies w necie krązy.

ocenił(a) film na 6
Yagami

gorąco polecam! wystarczy przymrużyć oko... ;)

użytkownik usunięty
CzerwonyKapturek

Mam ten film już jakiś czas (1-1,5 m-ca), lecz bez napisów i szczerze wątpię by takowe powstały.Oczywiście mogły by ponieważ ciężko się domyślić dialogów z dzieła W. Shakespeare "A Midsummer Night;s Dream"/"Sen Nocy Letniej". a tak poza tym to naprawdę fajny musical.

CzerwonyKapturek

Film bedzie pokazywany w kinie, w polowie pazdziernika w Krakowie (Kino pod Baranami) w ramach festiwalu "O miłości między Innymi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones