PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 770
ocen
7,7 10 1 22770
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Mam takie pytanie ,czy znacie jakiś film gdzie Shah Rukh Khan i Preity Zinta są razem i są szczęśliwi bez żadnych przeszkód ?

Anula_662

Nie ma takiego filmu. Zawsze "coś" im przeszkadza. ;)

julCia69

Przejrzałam wszystkie filmy w których zagrali razem i postanowiłam obejrzeć 'Veer-Zaara' . jedynie ten film z ich udziałem kończy się dobrze ;)

Anula_662

Teoretycznie kończy się dobrze, bo film jest generalnie smutny i z kłodami pod nogami głównych bohaterów. ;)
Nie wiem co już widziałaś, ale ja osobiście uwielbiam duety SRK z Madhuri (Dil To Pagal Hai, Anjaam, Koyla, Hum Tumhare Hain Sanam + Devdas).

Pozdrawiam. :)

julCia69

Zgadzam się z Tobą film jest bardzo smutny i nie obyło się u mnie bez łez podczas oglądania...
a obejrzałam dopiero:
Nigdy nie mów żegnaj (wywołał u mnie bardzo skrajne emocje )
Jestem przy Tobie
Gdyby jutra nie było (mój ulubiony film)
Czasem słońce, czasem deszcz
Duma i uprzedzenie
Dziękuję za polecenie tych kilku tytułów, na pewno obejrzę ;)
Również pozdrawiam ;))

Anula_662

Tylko Dil To Pagal Hai i Devdas są u nas dostępne w języku polskim. Reszta z napisami. No i zapomniałam o "Gaja Gamini", ale tam SRK gościnnie się pojawia na około 5 minut i film jest dość specyficzny (też dostępny z napisami).

Pozdrawiam i życzę powodzenia w oglądaniu. :)

julCia69

Preity z Shahrukhiem grała też w filmie "Z całego serca", byli narzeczonymi, ale na końcu nie byli razem, zresztą zakończenie jest zaskakujące... Pozdrawiam ;)

_Summer_

Kolejny film do obejrzenia ;)
Dziękuję bardzo i pozdrawiam ;))

julCia69

Dzięki jeszcze raz za podpowiedzi co do filmów , ferie długie więc mam teraz czas na nadrobienie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones