PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873851}

Gdzie śpiewają raki

Where the Crawdads Sing
6,9 35 818
ocen
6,9 10 1 35818
4,0 10
ocen krytyków
Gdzie śpiewają raki
powrót do forum filmu Gdzie śpiewają raki

Średnia krytyków z filmweb - czyli 4.2 to są jakieś jajca - dobrze,że już od dawna się tymi ocenami nie sugeruje,bo ominęło by mnie tyle dobrych filmów.Miła niespodzianka - przed seansem miałem pewne obawy czy to nie będzie jakieś kolejne ckliwe romansidło,ale nic z tych rzeczy.Bardzo udane połączenie melodramatu z kinem sądowym.Jak dla mnie ten obraz nie miał słabych momentów - świetny,wzruszający wątek dzieciństwa,fajne rozwinięcie,fajnie ukazany motyw miłosny i super zakończenie.Do tego możemy dodać tajemnicę,piękne śliczne zdjęcia(szczególnie te bagna robią super wrażenie) oraz bardzo dobrze zagraną główną rolę przez śliczną Daisy Edgar-Jones.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 9
kleju30

średnia ocen tych pożal się Boże krytyków z koziej dupy trąba to śmiech na sali xD, film rewelacyjny.

ocenił(a) film na 8
Stefano_Euseubio

Zgadzam się - na pohybel krytykom - hahahahaha.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Na krytyków Filmweb lepiej się wypiąć, bo jak zobaczyłem ocenę krytyka Czartoryskiego, który ocenił "Zapach Kobiety" na 1 to brak słów.

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

"Zapach kobiety" na 1?????? Czy ten cały Czartoryski był trzezwy jak oglądał ten film??? No teraz to jestem w szoku.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Filmy bez wątków LGBTQ i innych poprawnie politycznych ideologii maja - 5 do oceny :)

ocenił(a) film na 7
kleju30

Kina sądowego tu prawie nie ma, a to co jest, jest sztampowe i pozbawione ikry. Wynik rozprawy był dla mnie jasny od początku, każdy inny byłby niezgodny z dowodami zebranymi przez oskarżyciela. Wątek miłosny niezły. Film wywołał we mnie emocje i daję 7, ale trochę naciągam. Główna bohaterka bardzo fajnie zagrała,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones