PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36042}

Gdzie jest Nemo

Finding Nemo
7,2 199 074
oceny
7,2 10 1 199074
7,4 27
ocen krytyków
Gdzie jest Nemo
powrót do forum filmu Gdzie jest Nemo

Fajne teksty

ocenił(a) film na 9

Jakie teksty powiedziane przez postacie z "gdzie jest nemo?" wam się podobały? Lub same postacie, mi podobały się żołwie i ich śmieszne tekst:) typu: spoko ziomek albo "nie wyczaisz, ale gdy one wyczają to i ty wyczaicz, czaisz":) Te żółwie są spoko:)

ocenił(a) film na 9
Imperia

Mnie sie podobało
"ryby to kumple, nie żarcie"
I Dory, kiedy mówił po waleńsku xD

Imperia

Mi się spodobały to o tych delfinach co mówił rekiny.;) ("...-Chyba że to te delfiny kretryny.
-Właśnie waź mnie niewnerwiaj! Durne pajace! Oh spójrzcie jak ja pięknie skaczę, macham płetwami!")

ocenił(a) film na 9
Stevie_konisiowata

Fajny jest tekst luzaka:
Tego to nie wyczaisz ale jeśli one wyczają to i ty wyczaisz, czaisz?

ocenił(a) film na 7
Imperia

Ja najbardziej lubię Idola:D i to od 1wszego momentu jak wypłynął zza tej czachy:D

A teksty podobały mi się jak rekin robił sobie jaja z delfinów, Doris mówiła po wielorybiemu i cała scena włączenia Nemo do klubu hehe:)

użytkownik usunięty
Krecika

Idol : Chłopaki nie płaczą

ocenił(a) film na 10
Imperia

Bombelki, moje bombelki ! :D W tym akwarium :P

Imperia

Dla mnie najlepsza jest i będzie Doris. Jak mówiła po waleńsku, albo "Mówi się trudno i płyni się dalej. Rybka lubi płyywać, dopóki jest żyywa!" haha. ;))

ocenił(a) film na 9
grisgris

Najlepsza była Dory w angielskim dubbingu. Żółwie miały fajne teksty.

ocenił(a) film na 10
Imperia

Merlin do Dory: "No, of course I like you. It's because I like you I don't want to be with you. It's a complicated emotion. "

Odzwierciedla moją sytuację. ;f

ocenił(a) film na 8
Imperia

Mewy i ich: "DAJ!", bardzo głupawkogenny motyw xD

ocenił(a) film na 5
Imperia

O ile film średnio mi przypadł do gustu, to muszę przyznać, że żółwie były świetne!! No i pelikany ze swoim okrzykiem DAJDAJDAJ!! ;)

Imperia

Dory: Spokojnie, mam to po tatusiu. Ale zaraz...... Gdzie tatuś?

Imperia

Dory: Mówił, że lepiej płynąć w gardłgardło, lub, że mu się zawiązuje sadło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones