PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36042}

Gdzie jest Nemo

Finding Nemo
7,2 199 262
oceny
7,2 10 1 199262
7,5 28
ocen krytyków
Gdzie jest Nemo
powrót do forum filmu Gdzie jest Nemo

Moja ulubiona bajka

użytkownik usunięty

Mam takie wrażenie, że jestem strasznie szczegółowa. Najbardziej ze wszystkich postaci
zapamiętałam i lubię miecznika, który pojawiał się, kiedy ryby plotkowały o szukającym Nema
Marlinie i ławicę ryb, a dokładnie szefa ławicy, który podkładał im głos. (bla-bla-bla-bli-bli-bli-bli-bli-
bla-bla-ble-bli-bli, to mnie rozwaliło:D).

Doskonała bajka i bardzo mi się ona podoba. Szczególnie podoba mi się Dory z głosem Joanny Trzepiecińskiej. Naprawdę doskonały polski dubbing z wieloma, doskonałymi polskimi aktorami. Zaś jeśli chodzi o przekaz bajki, to uważam, że jest on piękny i wzruszający. Powinno być więcej takich bajek :)

użytkownik usunięty
kronikarz56

Mi też się podoba z głosem Joanny Trzepiecińskiej. Oglądałam ang. wersję i Ellen też jest dobra, ale jestem przyzwyczajona do głosu Joanny. Ten w wykonaniu Ellen wydawał mi się obcy :)

Ja miałem możliwość obejrzeć najpierw wersję angielską z polskimi napisami, a potem z polskim dubbingiem i muszę przyznać szczerze, że dubbing polski jest o wiele lepszy i zabawniejszy niż amerykański. A pani Trzepiecińska jako rybka Dory jest muzą tego filmu :) Nawiasem mówiąc w innej bajce też pani Joanna głos podstawia dobrej rybce płci żeńskiej - mam na myśli rybkę Angie z bajki "Rybki z ferajny". Choć obie postacie, którym głosu użycza pani Trzepiecińska, różnią się znacznie od siebie, to i tak uważam, że pani Joanna dała w tych postaciach z siebie wszystko i powinna być częściej w dubbingu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones