PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271336}

Gdzie jest księżniczka

Prinzessin macht blau
6,1 140
ocen
6,1 10 1 140
Gdzie jest księżniczka
powrót do forum filmu Gdzie jest księżniczka

Właśnie obejrzałam ten film.. no i hmm.. nie był taki zły :P:P
Tylko po prostu nie lubię niemieckich filmów a tak poza tym był ok ;]

22madzia221

film był bardzo fajny, a ja na przykład lubię niemieckie filmy ;)

shanti1993

No cóż każdy ma inne gusta
mnie ten język jakoś nie przekonuje (wole filmy angielskie bądź francuskie)
ale ostatnio zdarza mi się oglądać niemieckie :P

22madzia221

Czy mogłybyście mi opowiedzieć ten film? Chciałam sobie go nagrać, ale coś się pochrzaniło i mam tylko początek, tj. do momentu, jak Sophia budzi się po przyjęciu i widzi przebierańców. Co było dalej? Proszę o pomoc, bardzo mi zależy...

ewusekr

no to spróbuję ;)
na początku (nie pamiętam jak ma na imię) ten dziennikarz wścieka się bo widzi w gazecie swoje zdjęcia(jak wlazł do tych goryli) i mówi że to przez Sophie, wyrzuca ją z domu, w tym czasie przychodzi jego szefowa i mówi mu że to przecież była księżniczka, on ją dogania i wmawia jej że się zakochał i chce wszystko zacząć od nowa
ona wraca z nim do niego do domu, on ją ciągle kameruje żeby mieć materiał do telewizji i swój własny program...później chce zrezygnować, jednak Sophia się dowiaduje i odchodzi...ale nie na długo, zaraz wraca i mu wybacza...zaczynają się całować na basenie ale nie wiedzą że jego szefowa to nagrywa i chce to puścić w telewizji, gdy Sophie się o tym dowiaduje wraca do zamku, jej ojciec próbuje załagodzić sytuację, jednak program się nie udaje, ten dziennikarz ją kocha (czyli jak zawsze) i zmienia nagranie, w rezultacie ukazuje się program który pomaga księżniczce ;) ona po obejrzeniu jedzie do niego do domu, całują się........... to chyba tyle ;)
mam nadzieję że coś zrozumiałaś ;)

shanti1993

Wielkie dzięki!!!:*
Nie wiem, co się porobiło, że się nie nagrał ten film. Po tym momencie, do którego obejrzałam, nagrał się jeszcze jakiś fragment, dosłownie parę sekund, jak dzwoni telefon, facet odpowiada, ze Sophie nie ma, a ona wyrywa mu słuchawkę i po chwili wychodzi przez okno (chyba) i wsiada do samochodu. Pewnie się nie doczekam ponownej emisji tego filmu. Nasza telewizja woli puszczać co 2 miesiące to, co leciało już setki razy i co każdy zna na pamięć, niż coś nowego...
A swoją drogą bardzo podobny do "Córki prezydenta", nie? :)

ewusekr

Trochę tak, masz na myśli tą z Mandy Moore ? tylko że tam on nie chciał jej oszukać;)

shanti1993

No tak, ale ogólnie całość podobna. Tzn. na podstawie tego, co napisałaś, bo sama całości nie widziałam. :P

ewusekr

no tak trochę podobne ale "Córka prezydenta" jest lepsze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones