PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294931}

Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel

Gekijōban Naruto Daigekitotsu! Maboroshi no Chitei Iseki Datte ba yo!!
7,0 3 128
ocen
7,0 10 1 3128
Gekijōban Naruto Daigekitotsu Maboroshi no Chitei Iseki Datte ba yo
powrót do forum filmu Gekijōban Naruto Daigekitotsu! Maboroshi no Chitei Iseki Datte ba yo!!

Głównie ze względu na grafikę i walki (może też muzykę). Reszta leży (fabuła, postaci). Fani mogą obejrzeć. Dla mnie nie było to stratą czasu, choć trochę szkoda, że to tylko TAKI film...

ocenił(a) film na 8
miguel_de_la_jatsurion

gdyby seroal choc w polwoie trzymal taki poziom jak film kinowy ;]

slocik

Poziom grafioczny - z pewnością!! Fabularny - lepiej nie...

ocenił(a) film na 5
miguel_de_la_jatsurion

Nie byl strata czasu, tylko fabularnie bylo do tylu. Ale zespol w skladzie Shikamaru, Sakura i Naruto, naprawde jest dobry i robi wrazenie. Smieszna byla scena na moscie, kiedy to Shikamaru jest zaniepokojony wioska, a Naruto cos palnal i dostal od Sakury w glowe :D
Jeszcze ciekawa byla pierwsza walka, zolnierzy z Suny i to jak Gaara ich wszystkich [prawie xD] rozwalil :)

ocenił(a) film na 10
miguel_de_la_jatsurion

Może tak, fabuła była cienka, jednak, postaci ciekawe ... ;D Dobrali wszystkich fajnie cho raz nie ukazując Sasuke i tej jego biednej historii oraz innych dramatycznych postaci ^^ Skład Naruto, Sakura i Shikamaru jest ok. Sam początek filmu narobił mi nadziei, potem podtrzymywały mnie na duchu tylko walki ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones