PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628087}
7,3 2 688
ocen
7,3 10 1 2688
Gekijouban Naruto Shippuuden 5: Blood Prison
powrót do forum filmu Gekijouban Naruto Shippuuden 5: Blood Prison

Zawyżam ocenę ze względu na lepszy odbiór filmu z dwóch powodów:
- efekty w kinie
- żona obok
Jednak w tym filmie jest wyjątkowo za dużo Naruto, cała akcja* kręci się wokół niego. Brakowało mi tu innych bohaterów. Sama końcówka to za mało.

SPOILER
*No właśnie, nie jestem pewien czy akcja to dobre pojęcie. Już na początku filmu Naruto trafia do więzienia, dostaje tytułową pieczęć "więzienia krwi" i od tego momentu wszystko jakby spowalnia... niektórych może zaciekawić Naruto w więzieniu, który nie może używać chakry. Jak zwykły "szary" człowiek. Jednak ja oczekiwałem jakiejś odskoczni od tej więziennej nudy. Nadeszła na końcu filmu, trochę mało...
Naruto zostaje śmiertelnie raniony... a jak się to skończy, każdy może się domyślić.

Satsujinsha

przepraszam. kiedy ma wyjść Naruto Shippuuden 5: Blood Prison w polsce bo nie moge sie do czekac,
czy mozna gdzies ogladnac

ocenił(a) film na 10
lmstyle

u nas pewnie gdzieś w kwietniu, ma ktoś może słabą kopie tej kinówki ? Po japoońsku oczywiście ; d to bym sobie napisał zrobił itd. ^ ^

Satsujinsha

nie ma tego filmu jeszcze więc nie wiem czemu dajecie takie oceny przed wyjsciem tej kinówki.

Satsujinsha

przepraszam Satsujinsha, ale czy mógłby mi pan podać swój adres email? Chciałam poprosić, by zaspoilerował mi pan ten film, ale nie mogę wysłac wiadomości z filmwebu :) Byłabym naprawdę wdzięczna :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
SandoraHonda

On ściemnia ten troll..Tego filmu w Ameryce nawet nie da się jeszcze pobrać :).

ocenił(a) film na 6
patryk250

Japonia ??

ocenił(a) film na 5
Stronger

W Japonii to nie wiem pewnie się da xd.

patryk250

30 lipca 2011 - swiatowa premiera, 19 sierpnia 2011 - data komentarza. Nie wiem czy troll, czy nie ale niewadpliwie mial mozliwosc obejrzenia go poza granicami naszego kraju, tym bardziej, ze napisal o seansie w kinie, a nie o pobieraniu filmu. W dodatku jego opis pasuje do filmu, wiec sklonny jestem stwierdzic, ze nie klamal.

ocenił(a) film na 9
Cokane

No tak, ja napisałem o kinie a "kolega" o pobieraniu. Czytanie ze zrozumieniem, czyżby jeszcze podstawówkę miał przed sobą?
Dawno nie zaglądałem na filmweb... poziom portalu jest zaniżany właśnie przez takie dzieci jak "patryk250".
@Cokane
Dzięki za wyjaśnienie innym ograniczonym umysłowo osobom, iż miałem możliwość obejrzenia filmu za granicą - dokładniej w Japonii, gdzie od jakiegoś czasu mieszkam.

Satsujinsha

Tak z innej beczki... nie boisz sie promieniowania? No i czy ogarniasz ten japonski :P

ocenił(a) film na 9
cokane87

W regionie, w którym mieszkam, nie ma promieniowania. Tak z innej beczki, mniej mediów a więcej samodzielnego myślenia a zobaczysz, że świat jest inny niż próbuje nam się go pokazać i tak np. nie cała Japonia ucierpiała po zeszłorocznym trzęsieniu, ludzie w Chinach nie pracują za miskę ryżu, nie każdy w Polsce jest złodziejem i pijakiem. Media wyolbrzymiają pewne problemy, ludzie dodają coś od siebie i przekazują dalej, tak tworzy się stereotypowe myślenie o narodach, ludziach, o świecie, czego osobiście nie toleruję.
btw bardziej od promieniowania bałbym się rządu polskiego
Japoński ogarniam na tyle by się porozumieć z "tubylcami", poza tym moja żona była mi zawsze pomocna od początku mojego pobytu tutaj.

Satsujinsha

Ja nie ogladam telewizji i nie bardzo trzymam sie stereotypow dotyczacych narodow czy panstw. Polskiego rzadu tez sie nie boje, bo rowniez nie mieszkam w Polsce :)
Jednak z tym promieniowaniem to sie troche zapedziles, bo to wlasnie media utrzymuja ze wszystko jest ''cool'' a reaktor przetopil sie do wod gruntowych, wiec tak naprawde nawet na innych kontynentach mozna by doszukiwac sie promieniowania z Fukushimy.

ocenił(a) film na 9
cokane87

No tak, pewnie nie oglądasz tv, nie czytasz gazet... ale jednak wiesz wszystko na temat Fukushimy. Tak więc jest jak piszesz - promieniowanie rozeszło się na cały świat, a może i nawet dotarło na księżyc. Ale po co się tym przejmować, to błahostka przy nadchodzącym końcu świata w tym roku.
A tak na poważnie, doszukiwanie się na siłę sensacji i tworzenie mitów, pokazuje tylko jak bardzo nudne musi być życie ludzi, którzy wierzą w takie bzdury.

Satsujinsha

To ze nie czytam gazet, czy nie ogladam wiadomosci nie znaczy, ze nie bede wiedzial co nieco o Fukushimie, czy o ogolnej zasadzie dzialania tego typu kataklizmu :) a co do reszty to masz racje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones