PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289041}

Gen

5,8 20
ocen
5,8 10 1 20
Gen
powrót do forum filmu Gen

Zaskakująco dobry

ocenił(a) film na 7

Film trzyma w napięciu i ma specyficzny ponury nastrój. Fabuła ciekawie napisana. Szkoda że jest tak mało znany w Polsce.

użytkownik usunięty
wenght

Ja za moment sie dowiem co to za film :). Jestem bardzo ale to bardzo ciekawy jak ten młody rezyser, rocznik 84 nakręcił film a podobno jest dobry, wiec chlopak musi byc uzdolniony.

ocenił(a) film na 7

I jakie wrażenia?

użytkownik usunięty
wenght

Zapomniałem napisać ostatnim razem. Film należy do moich ulubionych, sposób wyreżyserowania niektórych scen i prowadzenia akcji należy do moich naj naj bardziej ulubionych.
A jeżeli chodzi o rozwiązanie to też fajny pomysł, chociaż parę elementów mi nie pasowało.
Werdykt - bardzo duże zadowolenie.

ocenił(a) film na 7

Po namyśle mogę dodać że twórcy mogli wykorzystać motywy z religii Islamskiej. Turcja jest jednym z najbardziej liberalnych krajów w których wiara muzułmańska jest dominującą i zarazem mają całkiem nieźle rozwinięty przemysł filmowy. Może się mylę ale nie słyszałem o żadnym jak do tej pory horrorze czerpiącym z wierzeń Islamskich. Mam nadzieję że kiedyś powstanie taki produkt. Zwykła historia o duchach mogła by się stać naprawdę oryginalnym i nowatorskim dziełem.

ocenił(a) film na 5
wenght

witam, skąd mogłabym pobrać ten film? z góry dziękuje za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones