PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34200}

Generał

The General
7,9 6 374
oceny
7,9 10 1 6374
8,0 22
oceny krytyków
Generał
powrót do forum filmu Generał

skad ta wysoka ocena? przeciez muzyka i glos to noedlaczny element dobrego filmu

Marnexx

Nie bluźnij.

ocenił(a) film na 9
Marnexx

Chciałam zauważyć, że dobre filmy nieme są arcydziełami w historii kinematografii. W tym momencie, wolę obejrzeć coś niemego, niż ten szajs, który serwują nam w niektórych multipleksach

ocenił(a) film na 8
Marnexx

no popatrz, w latach 20. mieli na ten temat inne zdanie.

Swoją droga, mówi Ci (bez zaglądania do googli) coś takie słowo jak "taper"?

Marnexx

Nie mówiąc już o strzelaninach i efektach komputerowych, nie? A pod postem gówniarza się podpisuję, kino nigdy nie było do końca nieme.

Marnexx

skąd taka wysoka ocena? bo jest zajebisty... w przeciweństwie do Efektu motyla, Skazanych na Shawshank i innych tego typu słabiutkich filmideł.

Xerxo

koneserzy kurfa

użytkownik usunięty
AntekEmigrant

Oczywiście, spalić, pogrzebać i zapomnieć. wracaj do swojego, kochanego, "hamerykańskiego" gówna.

ocenił(a) film na 8
Marnexx

Tak, to film niemy. I stary. Bardzo stary.

ocenił(a) film na 9
KinoChop

I świetny. Nie jestem znawcą, ani nie oglądam specjalnie wyrafinowanego kina itd ale ten film jest świetny dla każdego. Byłam na sali na której byli ludzie z każdej grupy wiekowej, a nie było nawet jednej znudzonej osoby. A nawiasem mówiąc to w filmie są dialogi tylko nie mówione a pisane. I nie, nie jest ich dużo, ale jest ich dokładnie taka ilość jaka powinna być. A że niektórzy musza gadać tylko po to żeby gadać, to już niczyja wina.

ocenił(a) film na 10
Marnexx

I SKĄD TE OSCARY DLA ARTYSTY?!?!?!?!?!?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones