PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598360}

Generacja hmm

Generation Um...
4,3 1 767
ocen
4,3 10 1 1767
Generacja hmm
powrót do forum filmu Generacja hmm

generation im

ocenił(a) film na 7

Co ty wiesz o życiu? Film okaże się gniotem lub nie dopiero jak go obejrzysz w kinie. Nie ma co pochopnie wydawać wyroków trzeba zobaczyć film potem się wypowiadać.!

monikaszarmach

Film jest dostępny w internecie i kto chce go obejrzeć może już to od jakiegoś czasu zrobić. Nie wydaje mi się żeby ten film w ogóle pojawił się u nas w kinach no ale zobaczymy. Ja widziałem w każdym bądź razie, gniot jakich mało, żenująco słaba rola Keanu Reevesa, 2 dziwki i złodziejaszek z problemami egzystencjonalnymi, słabiutkie dialogi, zero akcji itd...
Masz w rodzinie jakiegoś polityka że zabraniasz się ludziom wypowiadać?

ocenił(a) film na 7
groszek21

Witam groszek 21
Jak rozumiem Twój nick odpowiada Twojemu wiekowi co za tym idzie zrozumiała jest dla mnie Twoja wypowiedź. Nie rozumiem tylko ostatniego wersu cytuję "Masz w rodzinie jakiegoś polityka że zabraniasz się ludziom wypowiadać? " - zacznij czytać to co jest napisane i co sam piszesz bo obrażając ludzi dajesz pokaz swojej "inteligencji".

monikaszarmach

źle rozumiesz no ale co zrobić. mogę mieć 16 lat mogę 26 nie ma to różnicy. nie zabronisz mi skarbie wypowiadania się na temat filmu, który widziałem i który jest kiepski. a że politycy twardą ręką wychowują obywateli nie pozwalając wyrażać własnej opinii stąd mój wniosek. Mogę się tylko domyślać, że jednak o życiu wiem więcej od ciebie ;)

groszek21

Niewiem, w ktorym miejscu bylo napisane, ze nie mozna wyrazac opini. Szczerze mowiac, wyszedlbym z kina gdybym poszedl go zobaczyc tam. Film jest slaby. Lepiej poczytac nt. czyichs problemow egzystencjalnych i porozmyslac, niz marnowac tyle czasu na ogladanie tego. Gra aktorska jest naprawde mierna.

ocenił(a) film na 7
groszek21

No tak wnioski są daleko idące (jeżeli chodzi o politykę) he he!!! Żenada !!. Co tyczy się -skarba -no cóż dla Ciebie nim nie jestem, pragnę Tobie tylko przypomnieć iż pod nickiem kryć może się zarówno kobieta jak i mężczyzna.Ta dyskusja jest jałowa tak że koniec tematu . Generation Um - taki powinien być temat rozmowy! Notabene obejrzałam go i faktycznie film pozostawia wiele do życzenia pod względem aktorskim jak i samej fabuły. Pozdrawiam !.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones