PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611893}

Genesis i Lady Jaye

The Ballad of Genesis and Lady Jaye
7,0 195
ocen
7,0 10 1 195
Genesis i Lady Jaye
powrót do forum filmu Genesis i Lady Jaye

Zboczeńcy kręcą filmy o takich jak oni, ale warto obejrzeć żeby wiedzieć. Chwilami obrzydliwe, ale
cóż takie rzeczy się dzieją, na szczęście nie blisko nas.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
llama777

U Was może grasują, u nas na nizinach na razie spokój. Księża na mszach,a jagnięcina tylko na bazarku.

ocenił(a) film na 9
ajron1960

Przykład co narkotyki potrafią zrobić z mózgiem człowieka.Krzyżowka Klausa Kinskiego z Ciccioliną...brrr

ocenił(a) film na 9
summerisle

krasomówcy pieluszni natręctwo mycia myśli

ocenił(a) film na 9
kazimierzfryderyk

Z ciekawości poszukałem coś o tym podobno artyscie i zalazłem coś takiego jak video "first transmission" formacji Psychic TV.Nie wiedziałem,że takie rzeczy można zobaczyć na youtubie...Tak w skrócie:jakaś okultystyczna sekta zboczeńców wszelkiej maści,torturuje się nawzajem w obleśny sposób i wszystko filmuje.Drugiego filmu z cyklu nie dałem już rady obejrzeć...

ocenił(a) film na 9
summerisle

"W 1992 roku 23 agentów Scotland Yardu najechało na siedzibę TOPY w Brighton w Anglii w nadziei na znalezienie dowodów na molestowanie dzieci i satanizm, a dzięki temu dobrać się do P-Orridge'a, który był dla nich solą w oku z powodu swojej działalności (walka o prawa dla squattersów, magia, psychodeliki, wolność seksualna, organizowanie rave-parties).Oczywiście nie znaleźli niczego, jako że TOPY nigdy nie była norą satanistów i pedofili, a sam P-Orridge w tym czasie przebywał za granicą - prowadził wraz z rodziną działalność charytatywną w Nepalu."
http://www.magia.gildia.pl/wywiady/genesisporridge

ocenił(a) film na 8
kazimierzfryderyk

Widzę, że kwiat polskiej inteligencji zebrał się na tym forum.

ajron1960

Sztuka (lub antysztuka, jak kto woli) P-Orridge'a nie jest dla każdego, kropka. I nie mówię tu o dyskryminacji, faktem jest, iż COUM, TOPY, Psychic TV, Throbbing Gristle, Coil, i tak dalej, i tak dalej wzbudza/ło w ludziach skrajne emocje, nie ma chyba osoby, która przeszłaby obok ww. obojętnie. Ten typ twórczości, jak i samą filozofię P-Orridge'a trzeba po prostu "czuć", a nie rozumieć, także ciężko byłoby mi wymagać od autora komentarza czegokolwiek.

Mogę tylko zacytować fragment powieści "...będzie gorzej" autorstwa Jana Pelca:

"Nie polecamy [tej książki] tym, którzy sądzą, że życie innych wygląda tak jak ich własne, że drudzy postępują, myślą i mówią tak jak oni sami; gdy zaś jest inaczej, nie przyjmują tego faktu do wiadomości, choć winien on skłonić ich do głębszej refleksji nad zastaną rzeczywistością".

I tyle w tym temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones