PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104691}

George prosto z drzewa 2

George of the Jungle 2
4,6 2 498
ocen
4,6 10 1 2498
George prosto z drzewa 2
powrót do forum filmu George prosto z drzewa 2

porażka!

użytkownik usunięty

Pierwsza część George'a była świetna, zabrałam się za drugą z uśmiechem na ustach i... totalnie się rozczarowała, chciałam ją wyłączyć jak tylko zauważyłam, że Brendan Fraser nie zagrał... ale nie dooglądałam do 20 mionuty, nie dziwię się, że nie zagrał...

ocenił(a) film na 3

Ja obejrzałem ostatnie pół godziny, nic nie straciłaś :P Autorzy podtrzymali prawo sequeli, niestety. Film jest marną próbą zarobienia kasy dzięki dobrej opinii pierwszej części. Bazuje na cholernie głupich (z gatunku głupie - nieśmieszne) gagach, powielaniu starych (przestarzałych i odświeżanych) motywach oraz kompletnie psujących klimat komputerowych wstawkach. Wszystko co było dobre w pierwszej części GPzD tutaj zostało spartolone, sprofanowane... Udane sceny mogę policzyć na palcach jednej ręki. Niby nie powinno się oceniać obrazu po tak krótkim czasie oglądania, ale... Bardzo szczerze wątpię, aby początek i środek filmu odbiegały od końcówki. Szkoda...
P.S. Nie dziwię się, że Fraser nie zagrał w tej części (choć jego nazwisko zostało co najmniej raz użyte)

Nie mam pojęcia, jak temu czemuś można dać więcej niż 3, przecież 4 mówi "Ujdzie", a to coś nie ujdzie nawet w jednym centymetrze taśmy filmowej. Jeden z najgorszych filmów jaki kiedykowiek widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones