PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576}

George prosto z drzewa

George of the Jungle
5,5 18 810
ocen
5,5 10 1 18810
3,3 7
ocen krytyków
George prosto z drzewa
powrót do forum filmu George prosto z drzewa

Totalna klęska

ocenił(a) film na 1

Włączyli nam to żałosne dzieło kiedyś w autobusie. Najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałam, no, może na równi z równie bezsensownym Zagninionym gatunkiem... Zero akcji, tępa gra tępych postaci, żandej fabuły, po prostu nic... Nawet jakiegoś choćby najbardziej żałosnego humoru nie było. Nie wytrzymałam do końca. Nie polecam.

Suzume

Pfffff...Nie znasz się. komedyjka lekka, fajna, przyjemna. No i cała historia z Tarzanem ratującym z opresji. Ciało Brendana frasera. Mnie się baaaardzo podobało

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

B E Z N A D Z I E J A! "Nie znasz się" najbeznadziejniejszy tekst na świecie. Totalna beznadzieja. Zgadzam się z autorką tematu...

Beznadziejna jesteś... Ty powyżej. :P

Ed ka ma racje film jest ok jak sam tytuł mówi do filmu trzeba podchodzić z przymrożeniem oka a nie wnikać nie doszukiwać się czegoś. Film jest przeznaczony raczej dla młodszej widowni a nie dla StaregoKrowska które powinno odbyć terapie z delfinami.

starekrówko -nick adekwatny do poziomu wypowiedzi....

EM_DE_KE_AS

starekrowsko*

ocenił(a) film na 9
EM_DE_KE_AS

: D no właśnie, to jest film dla dzieci. aczkolwiek mnie dalej śmieszy, może mam zryte poczucie humoru.

ocenił(a) film na 7
Suzume

Pewnie jakbym jechał autobusem i oglądał np. "Gladiatora" to też by mi się nie podobał. A jakby mnie wtedy ściskał pęcherz to byłby to najgorszy film ever. Mi "George prosto z drzewa" podoba się. Nie jest to żadne arcydzieło ale lekka głupiutka komedyjka na rozluźnienie i tą rolę spełnia znakomicie film oglądałem już bodaj pięć razy i teraz też włączyłem Polsat żeby sobie popatrzeć.

ocenił(a) film na 8
Fredu

Super film... każdy zaśmieje się chociaz raz bo to bardzo śmieszna komedia na wieczór:-D nie przepadam za głupimi komediami ale ta mi się podoba i właśnie ją oglądam:-D

ocenił(a) film na 8
Imperia

Mnie też się podobał :)) Najlepsze były momenty kiedy lądował na drzewach i
gdy jego "piesek" się drapał :)) Pozdrawiam:))

ocenił(a) film na 8
Czarna666_filmweb

Tak.Ten film jest świetny.Jest bardzo zabawny,lekki i przyjemny.Idealna rozrywka dla całej rodziny.I zauważyłem że śmieszy dosłownie wszystkich i w każdym wieku.

ocenił(a) film na 10
Suzume

Dla ludzi BEZ poczucia humoru, widzacych swiat wylacznie w czarnych i bialych barwach film jest beznadziejny. Jednak dla ludzi, ktorzy potrafia podejsc do filmu z dystansem, film jest swietny ;)

Nikt nie lubi sztywniakow, warto wiec moze obejrzec film raz jeszcze? ;)

ocenił(a) film na 7
mrowka6266

Warto nawet kilka razy ;) Przyznaję, nie jest to komedia ambitna, ani tym bardziej wybitna, ale może właśnie za to ją lubię? Zawsze będę powracał do George'a z wielkim sentymentem...

Archespor

Widziałam Georga chyba z pięć razy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że za każdym razem śmiałam się do łez jakbym widziała po raz pierwszy. FIlm momentami rozczula (np kiedy George ponosi porażkę w zalotach do Ursuli), momentami bawi (takich sytuacji wiele, jak choćby George w wielkim mieście, albo pobierający nauki od małpy jak poderwać Ursulę), a momentami trzyma w napięciu (pod koniec). Takie powinny być komedie. By - oprócz tych śmiesznych scen - akcje gdzie jest walka, jak i te rozczulające sceny, miały w sobie trochę z humoru. Mało teraz w USA tego typu komedii. Teraz wolą robić porażki w stylu "Totalnej katastrofy", albo "Borata" - czyli filmy/parodie/komedie(?) które są żałośnie nieśmieszne. Filmy w stylu "jak jeszcze nie widziałeś to sobie lepiej daruj".

EM_DE_KE_AS

Ja bardzo lubię ten film ze względu na sentyment. Oglądałam go jak byłam mała i teraz żal byłoby mi go odrzucić. Nie oglądałam go dawno, ale i tak wszystko pamiętam. Kiedyś ten film podobał mi się, więc teraz nie chcę się rozczarować złą grą aktorów bądź brakiem fabuły.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Suzume

Duże znaczenie przy oglądaniu tego filmu ma czy film widziałeś z dubbingiem czy z lektorem. Dubbing w tym filmie wyszedł wręcz genialnie, teksty są rewelacyjne i na prawdę można się świetnie bawić przy tym filmie, a lektor to już inna bajka, tłumaczą to jakoś nijak, zabawne momenty po prostu gdzieś znikają i film rzeczywiście staje się słaby. Więc zanim zupełnie skreślisz ten film naprawdę polecam zobaczenie go z dubbingiem.

ocenił(a) film na 9
Suzume

Duże znaczenie przy oglądaniu tego filmu ma czy film widziałeś z dubbingiem czy z lektorem. Dubbing w tym filmie wyszedł wręcz genialnie, teksty są rewelacyjne i na prawdę można się świetnie bawić przy tym filmie, a lektor to już inna bajka, tłumaczą to jakoś nijak, zabawne momenty po prostu gdzieś znikają i film rzeczywiście staje się słaby. Więc zanim zupełnie skreślisz ten film naprawdę polecam zobaczenie go z dubbingiem.

ocenił(a) film na 7
lampart_007

Widziałam go dawno temu jeszcze na kasecie VHS i zawsze do Niego wracam! Film śmieszy, porywający i nie spodziewajmy się po komedii o Tarzanie jakichś poetyckich dialogów czy mądrych wypowiedzi! Komedia to komedia, nie dramat ;).

Danathiel

Ja tak samo mam to na VHS-ie. Z dubbingiem:). Komedia mojego dzieciństwa. Najlepszy jest Piotr Fronczewski jako narrator i mówiąca małpa.

ocenił(a) film na 6
Dassanar

Bardzo fajny, śmieszny filmik. Co wiecej, jak na taka komedyjkę ma naprawdę ekstra efekty specjalne.

ocenił(a) film na 8
Rahabiel

Z moimi koleżankami oglądałyśmy go ostatnio i śmiałyśmy się bardzo;))
Film udany;PP

Suzume

dokąd jechał ten autobus?

ocenił(a) film na 6
Suzume

Najgorszy to może nie, bo jednak widywałem gorsze (polski film "Wesele", czy też amerykańskie "Kelnerzy"). Nie zmienia to jednak faktu, że nie śmieszył mnie zbytnio - może ze trzy razy się uśmiechnąłem i tyle. Dość słabe dzieło - sądziłem, że Brendana Frasera stać na więcej, ale jak widać - w "Jaskiniowcu z Kalifornii" i "Zakręconym" dał z siebie o wiele więcej, a tutaj niestety dość blado.

underground73

Nie jest taki zły:) Taki dla rozluźnienia na rodzinne niedzielne popołudnie:)Nie jest to ambitne dzieło, ale obejrzeć można. To prawda - Brendana Frasera stać na więcej, ale zwróć uwagę na rok tego filmy: 1997. Troszkę czasu minęło więc póżniej się rozkręcił:)

asiek1988

świetny film- śmieszny, wesoły i lekki.. jeden z filmów mojego dzieciństwa

Suzume

O gustach się nie dyskutuje. Moim zdaniem to jedna z lepszych komedii.

Suzume

Najgorszy? Eee, nie sądzę aby był poniżej poziomu "Kac Wawy", "Mrówek w Gaciach", "Wielkiego kina" czy "American Pie" a wręcz śmiem twierdzić, że jest powyżej tych filmów ;-)

ocenił(a) film na 8
Bociek_O_le

Film jest OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones