PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710264}
5,5 46 080
ocen
5,5 10 1 46080
3,2 9
ocen krytyków
Geostorm
powrót do forum filmu Geostorm

Absurd w 4DX

ocenił(a) film na 3

Taķą ilość niedorzeczności, absurdów i braku logiki ostatni raz widziałem chyba w najnowszym Dniu Niepodległości, ale ten film i tak to przebija. Geostorm to prawdziwy rekordzista w tych kategoriach. Zagęszczenie wszelkiego rodzaju filmowych klisz jest naprawdę niesamowite :D Chłopaki z kanału CinemaSins będą mieli ręce pełne roboty ;) Całe szczęście widać, że wszystkie osoby zaangażowane były świadome co tworzą i pomimo, że film jest maksymalnie przegięty to nie traktuje się całkiem serio, jest doprawiony sporą dawką humoru przez co da się to jakoś strawić. Ujdzie.

Ogólnie to wszystko można było przewidzieć już po obejrzeniu trailera i normalnie pewnie odpuściłbym wizytę w kinie, ale chciałem przetestować salę 4DX w nowo otwartym Cinema City we Wrocławiu. Tak jak myślałem okazało się, że to taki niezbyt potrzebny bajer, który na początku wydaje się spoko, później już tylko rozprasza. Chociaż w przypadku Geostormu można to odwrócenie uwagi uznać za zaletę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones