PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710264}
5,5 46 052
oceny
5,5 10 1 46052
3,2 9
ocen krytyków
Geostorm
powrót do forum filmu Geostorm

To takie zabawne czytać opinie ludzi, którzy idąc do kina chcą ujrzeć coś realnego - szczególnie jeśli chodzi o produkcje katastroficzne. Na takie filmy to do Discavery!

ocenił(a) film na 4
Aleksandra_Iwanek

nikt nie chce zobaczyć czegoś realnego. film jest po prostu gniotem i daleko mu do takich produkcji jak 2012 albo pojutrze

ocenił(a) film na 4
Aleksandra_Iwanek

Mam - oczywiście subiektywne - wrażenie, że "Pojutrze" w porównaniu w tą produkcją jest arcydziełem niemal na miarę Felliniego. A tak bardziej serio, skoro już zabawiamy się, i nie bez powodu, w porównania obu filmów, to tamten miał przynajmniej jakąś w miarę sensowną i opartą o logikę akcję. Ten zaś był głównie serią kolejnych, wygenerowanych komputerowo , nie najwyższego zresztą lotu efektów specjalnych. A kreacje aktorskie? Choć osobiście lubię Butlera i uważam, że w "Brzydkiej prawdzie" świetnie sobie poradził, to w tym przypadku wypada jedynie wstydliwie pomilczeć... :-)

ocenił(a) film na 5
Aleksandra_Iwanek

„Discavery” to Ty raczej ze swoim misiem przy piwku nie oglądasz...

ocenił(a) film na 9
sabba

No nie oglądam, to prawda. Jednak chamskie komentarze odnoszące się do mojego życia, o którym pojęcia nie masz, też nie są za mądre.

ocenił(a) film na 2
sabba

ja tylko nadmienie ze dyskutuje cie z kims kto daje 9 temu gniotowi i High School Musical i Baywatch a np 7 Aviatorowi...

ocenił(a) film na 2
Aleksandra_Iwanek

Kuriozalne by myśleć, że na takiego gniota trzeba iść do kina, jeszcze bardziej zakładać temat o filmie "katastroficznym" mimo, że wszyscy piszą, że film nie należy do takowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones