PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710264}
5,5 46 052
oceny
5,5 10 1 46052
3,2 9
ocen krytyków
Geostorm
powrót do forum filmu Geostorm

Właśnie wróciłam z kina. Film okazał się naprawdę bardzo fajny! Co najważniejsze, ani przez chwilę się na nim nie budzilam, a niestety niekiedy mi się to zdarza. Fajne efekty, ciekawa fabuła, można też się wzruszyć :) oczywiście było też parę przesadzonych superbohaterskich scen, ale chyba po to też idzie się na takie filmy :)

siemajulita

I serio ani razu się nie obudziłaś? Powiem Ci ze idę na ten film jak się kimne i nic mnie nie obudzi daje dyche. Żartuje oczywiście ale zabany ten chochlik słowny :)

ocenił(a) film na 2
siemajulita

Black Swan na 5 a geostorm na 9?? Tam kazda najmniejsza scena miała znaczenie a w tutaj kazda scena wyglada jakby nagrywana była za 1 razem. Skoro jest jedna punktacja ocen bez podziału na gatunki to badzmy juz konsekwentni rozumiem jescze jakbys wszystkim filmom dawał 9 10 ale w innym wypadku to scyzoryk sie otwiera jak oceniasz nisko film psychologiczny z swietna muzyka bardzo dobrym aktorstwem,oryginalnymi ujeciami kamery jakie ma aronofsky i histori ktorej nie mozesz sie spodziewać .
Zanim zobaczysz pierwszy kadr filmu tutaj wiadomo ze te kataklizmy zostana przerwane przez głownego bohatera a on przezyje.

Osobiscie lubie ogladać filmy katastroficzne bo przyjemnie sie je oglada np.klasyki z lat 90 a nawet nowsze produkcje typu 2012.
ale w dzisiejszych czasach wymagam juz czegoś wiecej.Efekty specjalne mogły być ale fabuła i jej błedy sa niewybaczalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones