PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33191}

Gerry

6,1 4 722
oceny
6,1 10 1 4722
6,9 9
ocen krytyków
Gerry
powrót do forum filmu Gerry

Kupię DVD!

ocenił(a) film na 6

Kupię ten film na DVD. Film ukazał się w serii Klub Filmowy Era Nowe Horyzonty i takiego
wydania tez poszukuję. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.

szczepan600

Na amazonie masz. Nie ta wersja, ale zawsze coś.

ocenił(a) film na 6
Lecho1523

Musi być ta. Innej nie potrzebuję :-).

szczepan600

No to chyba prędko jej nie dostaniesz :)

ocenił(a) film na 6
Lecho1523

O to chodzi :-) o poszukiwanie. I satysfakcję u jego kresu. Dziś nabyłem film "Głód" szukałem go przeszło rok lub dwa. Obskoczyłem fora, dzwoniłem do dhystrybutora i atakowałem każdego kto mógł coś wiedzieć... i w końcu dostałem. Fakt, że koniec historii jest taki, że w końcu kupiłem na jakiejś zaginionej aukcji na allegro (które sprawdzałem każdego dnia), ale jednak. Mam go... za dwa dni seans. Już się nie mogę doczekać.

To wydanie z Amazonu raczej polkich napisów nie ma?

szczepan600

Polskie napisy zawsze sobie można ściągnąć, to nie jest przestępstwo :P

A Głód to nie jest porywające kino więc nie licz na fajerwerki :)

ocenił(a) film na 6
Lecho1523

W sensie ściągnąć i dodać do dvd? czy jakoś odpalać niezależnie?

Wiem czym jest głód :-) Po McQueenie spodziewam się dobrego slow-movie. Plus Fassbender... którego bardzo lubię.

szczepan600

Surowy ciężki film i surowe dialogi w trybie slow, ale wyszło dobrze :)

No ściągnąć i dodać do dvd :)

ocenił(a) film na 6
Lecho1523

Już nieważne... Zdobyłem ten film :-). Czekam na paczkę. Dobry tydzień... Najpierw Głód, teraz Gerry i Tarnation... Jeszcze tylko Jego Brat i bedę miał wszystko co wyszło spod szyldu "Nowe Horyzonty" :-)

ocenił(a) film na 6
Lecho1523

Aha byłbym wdzięczny za instrukcję jakiegoś łatwego "dodawania do dvd" Mam parę zagranicznych filmów z chęcią coś... dodam :-).

szczepan600

Nigdy tego nie robiłem, ale może zgrałbyś plik z filmem z płyty na komputer tam jakoś to zmajstrował i nagrał na czystą płytę dvd :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones