PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33191}

Gerry

6,1 4 722
oceny
6,1 10 1 4722
6,9 9
ocen krytyków
Gerry
powrót do forum filmu Gerry

to film który mną wstrząsnął. nie będę sie na temat tego filmu rozpisywał, wierze ze jest jeszcze pare osob które ogladając ten film przeżyły to samo co ja.

ogladalem ten fim pozna noca, sam w mieszkaniu. pamiętam to dziwne uczucie jak się skończył. szokujący film. juz dawno na zadnym filmie serce nie waliło mi tak bardzo. do dzisiaj słuchanie 'FUR ALINA' Arvo Parta kojarzy mi się tylko z tamtymi plenerami i klaustrofobią w głowie.

ocenił(a) film na 8
Alan_aka_Piczon

No więc tak:
Ja daje filmowi 10, wystarczy?
Ja nie czułem klaustrofobii, bo jestem w gorącej wodzie kąpany i przewinąłem pół filmu, ale wszystkie dialogi zobaczyłem. Ekipa kręcąca ten film naprawdę się namęczyła. Daje 10 bez wahania, chociaż był odrobinę nudny. Mam nadzieje,ze mnie zrozumiecie.

dKc

rozumiem cię w części.niewybaczalne jest jednak przewijanie filmu tak, że pół z niego tracisz.

None200

Film na pewno jedyny w swoim rodzaju. Całkowicie odstający od tego co można oglądnąć na co dzień. Pierwsza moja myśl - co za nuda. Przyznam się przewijałam motywy przyrodnicze i dłuższe "milczące" sceny. Jak również do teraz nie wiem po jaką cholerę oni poszli na tą pustynię. Ale mniejsza o to. Film mnie rozbawił jak i naprawdę zszokował.
Jestem również pełna podziwu dla aktorów. Szczególnie pod czas długich niezmontowanych scen. Prawdziwe mistrzostwo.
Film nie dla każdego - ale jeżeli już, warty oglądnięcia do końca i chwili zastanowienia.
Nie żałuję straconego czasu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones