PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 457
ocen
7,1 10 1 16457
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

jak 8 mila, lecz 100 razy lepsza jeśli chodzi o fabułę ^^

ocenił(a) film na 9
kubelek0908

8 Mila to przygnębiające gówno bez żadnej akcji, i drętwie grający Eminem lobie go, jest dobrym raperem ale do aktorstwa to mu daleko

Magic1997

spoko, gimbusie

ocenił(a) film na 9
kubelek0908

Gimbusie i dobrze, chociaż nie krytykuje filmu po Fabule, takie ocenianie...

Magic1997

lol. własnie o to chodzi , że krytykuje się film po fabule. wez się ogarnij i napisz coś na poziomie.

ocenił(a) film na 9
kubelek0908

Nie tylko po fabule..

Magic1997

coś jeszcze ?

kubelek0908

dwa leszcze, ja oceniam po fabule i odrzucam jeśli grają aktorzy którzy mnie wkur*wiają

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
matka_boska_z_guadelupy

a twoi starzy to już wogóle mnie uwielbiają ;)

kubelek0908

To niby moimi prawdziwymi rodzicami jest jakaś para bogatych Afro-amerykanów jak Beyonce i Jay-Z, masz jakiś dowód, abym mógł się im wreszcie ujawnić?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kubelek0908

To po ch*uj dzi*wko odpowiadasz jak się nie chcesz się bawić, a swój protekcjonalizm pokazuj na jakiejś uczelni lub ch*uj twojej starej (tak twoja stara też ma ch*uja) wie gdzie. Przyszłości su*ko nie masz, więc się o nią nie martw.

matka_boska_z_guadelupy

ojej pobij mnie hahaha

kubelek0908

j*eb j*eb już cię nie ma, a teraz odkręć gaz i idź spać

matka_boska_z_guadelupy


to wszystko na co cię stać gimbo ? :D

kubelek0908

Niestety tak, mój ku*tas jest za mały na twój odbyt.

matka_boska_z_guadelupy

za wysokie progi na twoje nogi :D

kubelek0908

Powinnaś to powiedzieć swojemu tacie przed inicjacją seksualną z nim.

matka_boska_z_guadelupy

ja pie*rdole stary masz tesksty rodem z podstawówki. Wykapany gimbo hahahaha :D dawaj coś jeszcze :D

kubelek0908

Ty się od podstawówki to odpi*rdol, jeb*ny gimnazjalisto, bo ty wy jesteście pierwowzorem dla "Galerianek", ja przynajmniej żadnych amerykanizmów nie wpi*rdalam w swoją wypowiedź, tylko piękną mowę rynsztokową, no ale żeby nie być dłużnym powiem, że jesteś GMO(tylko nie pi*rdol mi tu zaraz o kurczakach).

matka_boska_z_guadelupy

myślisz, że czytam co piszesz? :D hhahaha. Dawaj dalej, spróbuje dalej utrzymywać twój poziom lamo :D

kubelek0908

Chodzisz do kościoła chu*ju? To słuchaj kazań: "nie pi*rdol głupot, tylko chodź do szkoły"

matka_boska_z_guadelupy

:D tylko co ma pierniik do wiatraka? no, ale jezeli już z tej beczki lejesz to ok, to, że ty lubvisz w dupe to nie znaczy, że każdy :D

kubelek0908

To, że lubisz schabowe, nie znaczy, że świnia też; to, że jeździsz tramwajem, nie znaczy, że ja jeżdżę autobusem itp. itd, a jak ci się nie podoba, to bierz do japy i się zamknij.

matka_boska_z_guadelupy

i znowu nie przeczytałem co napisałeś bo... mam w to wyjeb*ane tak jak w ciebie gimbo ;D klękaj do nabialu suk*o ;D hahaha

kubelek0908

Jesteś po porodzie i mam ci mleko z sutków pić, poj*bało cię? A jak ci stary ser zza pały dawał jeść to daj tej rarytas biednym z Caritasu, idą święta, miej gest.

matka_boska_z_guadelupy

:D kocham twoje nieletnie teksty :D

kubelek0908

Spi*rdalaj tato z mojego bloga, to nie fair.

matka_boska_z_guadelupy

widze styki juz ci sie jebia calkiem

ocenił(a) film na 10
kubelek0908

Dobre jaja hi!hi!hi!
Można się nieźle ubawić czytając te jaja :)))))))

ocenił(a) film na 10
kubelek0908

Ale to nie jest pic na wode tylko PRAWDA.......

OsrywamNieKumatych

teraz to ja się ubawiłem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones