PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499381}
8,5 6
ocen
8,5 10 1 6
Get Smart 2
powrót do forum filmu Get Smart 2

O ile się nie myle jest 2013 a to miało wyjść w 2012 . To jak ?

SlasherManiak

Zapytaj kolesia który dał 10 na tym filmie ; )

SlasherManiak

Jest już 2015 - marzec a filmu dalej nie ma.

SlasherManiak

jest już 2017, a miał być w 2016. czyli nie będzie ;p

magic_slayer

Ale ocenę ma przednią xD

laraniecroft

Super, więc jest 2018 a filmu uroczą Panną Hathaway nie ma

Mateusz_Szurlej

I raczej nie będzie, bo wątpię, by do projektu wrócili po latach (to może mi na przekór wrócą xD). Zaczęłam więc oglądać pierwowzór i w sumie nie wiem, czy jak nie skończę, to nie obniżę oceny remake'owi, bo chociaż lubię Carella, to serial jest naprawdę genialnie zabawny i zawsze zostaje na pociechę. Hathaway możesz oglądać w Oceans 8, mnie ona nie przekonuje, od kiedy wymęczyła Oscara jęczeniem, że ona chce, a to, czy grą zasłużyła czy nie (nie mówię, że nie doceniam, jej wykonanie utworu, gdy ma ścięte włosy jest przejmujące) to zauważyłam, że wcale nie jest taka urocza, jak była postrzegana przy promocji Pamiętnika księżniczki.

laraniecroft

Dokładnie analizując grę aktorską z tych filmów, które mogłem oglądnąć (do Nędzników mnie jedynie nie ciągnie, ale zobaczę) mogę szczerze powiedzieć że po filmach ciągle mam szarpane myśli żeby zagrać z nią w filmie. Trudno mi podejść obiektywnie by ocenić grę aktorką Hathaway, robi na mnie zbyt duże wrażenie (szczególnie spojrzeniem), lecz to tylko gra aktorska i nic więcej nie mogę oczekiwać poza spojrzeniem jej w oczy w wirtualnym świecie "magii".
Szkoda tylko, bo tu z tymi włosami przyznam rację, jest to zbyt można określić bez kolorów (jej prawdziwych - choć tylko mogę snuć domysły jaka ona jest nie znając tej aktorki osobiście).
W świecie emocjonalnym, a takowy świat ciężko znaleźć przeze mnie, doczepiam do kobiet, które napotykam właśnie sceny stricte z jej sytuacji na planie filmowym. Tak czy inaczej scena a normalne życie to dwa różne światy, gdzie nie można mieć wszystkiego więc zostaje tylko marzyć.

Mateusz_Szurlej

Nie jestem w stanie tego skomentować, ale hopla samego w sobie rozumiem.

laraniecroft

Brakuje ludziom do mnie słów biorąc pod uwagę gdy już powiem to czego potrzebuje dla swojej duszy, w szczególności że nie mam niestety 30 lat, żeby kobietę o którą mógłbym walczyć nie była przekonana że jestem do bani, bo tak na starcie jest z powodu tego że nie jestem w tym idealnym jak dla mnie wieku.
Trzeba wszystko sprowadzić do minimalizmu żeby szybko był w stanie naprawić jakiekolwiek błędy i wspiąć się wyżej do środowiska aktorskiego (najlepiej poza krajem, bo tu jakby to ująć dyplomatycznie, cisza pod względem barwnych filmów).
Ciekawe jak opisywania filmu i aktorki przeszedłem do swoich celów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones