PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649613}
6,6 65
ocen
6,6 10 1 65
Ghanchakkar
powrót do forum filmu Ghanchakkar

Film naprawdę fajny, człowiek przez cały film się zastanawia jak się to skończy, kto robi kogo w trąbę, czy nie robi? Końcówka naprawdę według mnie zaskakująca, wręcz wybuchłam śmiechem czy zdziwieniem, nie wiem. Ale końcówka bombowa. Naprawdę polecam! Film trochę stylem przypomina Karthik Calling Karthik, Kahaani i Talaash, choć ten jest jeszcze komediowy. Taki thriller z komedią. :)

ocenił(a) film na 7
Soneri

Film dobry, ale nie świetny. Końcówka faktycznie rewelacyjna, ale reszta filmu trochę przynudzała, gra aktorów średnia zwłaszcza tych 2 porywaczy. Scena na końcu w pociągu trochę przesadzona, co prawda była późna noc, wszyscy się drą, koleś strzela kilka razy a nikt tego nie słyszy? Strasznie to naciągane było.

Soneri

Zgadzam się całkowicie. :) To taki film z gatunku: nie wiadomo, kto, co i jak. Dobrze się ogląda, chociaż piosenki nie powalają, aczkolwiek Vidya była rewelacyjna. A co do Emraana całkiem nieźle zagrał. Na pewno nie przerobię jego całej filmografii, ale chyba się do niego przekonam i po coś z nim sięgnę. ;)

Soneri

Film się fajnie ogląda, kilka naprawdę zabawnych momentów i dobry motyw muzyczny w tle. Niestety końcówka jak dla mnie zbyt przesadzona, niepotrzebnie padło kilka trupów i akcja z bananem i widelcem to chyba najbardziej niedorzeczna rzecz, jaką mógł wymyślić scenarzysta. Film oceniam pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones