PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 961
ocen
5,3 10 1 54961
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

jedyny plus mozna dac chyba za efekty specjalne samego Ridera był bardziej mroczny i straszniejszy czego mi brakowało w 1częsci ale jakoś mi nie pasował aktor w roli Manifestotelesa (szatana) zamiast odczuwać starch przed nim ja tego wcale nie czułem. Gorszego squelu chyba nie widzialem, powinien na fotel reżyserski stanac Mark Steven Johnson jak w przypadku 1 częsci która była bardzo udana

ocenił(a) film na 4
MassGrzywa

bardzo fajny efekt plonacej czaszki, film lipny, a pierwsza czesc to wogole badziew,

lsd909

Pierwsza część to właśnie była dobra, na tyle że co jakiś czas nawet lubię sobie ja obejrzeć, ale dwójka...raz obejrzałem i nie chce oglądać drugi raz

ocenił(a) film na 3
MassGrzywa

Całkowicie się zgadzam. Pierwsza część była dużo lepsza. Uważam, że w drugiej części dużo przedobrzyli. Jedyne co jest lepsze to wygląd Ridera. Nic więcej.

ocenił(a) film na 5
RdzawyJudasz

Dokładnie, z całego filmu zapamiętałem świetną animację Ridera i jego motocykla oraz całkiem fajny występ Idrisa Elby. Szkoda tylko, że fabuła nie istnieje.

użytkownik usunięty
MassGrzywa

Pierwsza część była takim dnem, że drugiej do tej pory nie mam nawet ochoty oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones