PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 961
ocen
5,3 10 1 54961
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Oglądałem bo jedynka mi się podobała. A tu rozczarowanie. Film tak jak by bez fabuły. Wszystko jakieś takie nijakie. Podejrzewam że gdyby nie ciekawe efekty to prawdopodobnie nie dotrwałbym do końca.

Andrehull_74

Podziwiają w tym filmie Ci efekty, którzy oglądali w jakości CAM. Ja na razie powstrzymałem się od oceny, moim zdaniem efektów było dużo ale były bardzo niedopracowane.
Tak nawiasem pisząc - screen 13 z filmu. Lepiej wkleiłbym motocykl w paint'ie.

ocenił(a) film na 4
jarken

Film oglądałem w jakości HD na dużym ekranie. Nie oglądam filmów w jakości CAM

Andrehull_74

Żartowałem szefie. Ja oglądałem u kolegi też na dużym ekranie, chodź źródło filmu jest mi nie znane. Jednak moim zdaniem efekty specjalne tylko nieliczne jakoś dorównują tym współczesnym. Mogli z nimi pójść na jakość, nie na ilość. Po za tym też mam podobne odczucia po seansie, wiem o czym mówisz. Dobry materiał i koncepcja, zrealizowana źle.

P.S. Po samych trailerach widać, że efekty są średnie.

Andrehull_74

brak fabuły - doskonałe podsumowanie tego smiesznego w sumie filmu.
Szkoda do tego g.. aktorów. Cage mi nie szkoda bo to aktor jednej miny, ale Hindsa mi szkoda.

ocenił(a) film na 4
agur

Śmieszny? Tak, zgodzę się. Można się było pośmiać, a co do aktorów to mi ich nie szkoda. Wiedzieli w co się pakują :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones